przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Złóż wniosek o dofinansowanie w kwestii usuwania azbestu

Styczeń 24, 2012 9:22 PM
Do 15 marca można składać wnioski o dofinansowanie demontażu, transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest.

W związku z opracowanym regulaminem realizacji programu usuwania azbestu oraz wyrobów zawierających azbest z budynków zlokalizowanych na terenie miasta Tarnobrzeg, wszyscy zainteresowani mogą już składać do Prezydenta Miast Tarnobrzeg wnioski o dofinansowanie w zakresie usuwania, transportu i unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych w postaci materiałów zawierających azbest, czyli m. in. materiałów budowlanych w postaci płyt azbestowo – cementowych płaskich i falistych, stanowiących pokrycie dachowe budynków mieszkalnych i gospodarczych.

Z pomocy Miasta przy demontażu, transporcie i unieszkodliwianiu odpadów korzystać mogą osoby fizyczne będące właścicielami (współwłaścicielami, wieczystymi użytkownikami) budynków mieszkalnych i budynków gospodarczych z wbudowanymi wyrobami zawierającymi azbest oraz osoby posiadające takie wyroby zdeponowane na należących do nich nieruchomościach, zlokalizowanych na terenie miasta Tarnobrzeg.

Dofinansowaniem w 100% objęte są koszty transportu, unieszkodliwiania i/lub demontażu. Pomoc nie obejmuje kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych.

Wnioski będą realizowane według kolejności złożenia w danym roku kalendarzowym, do czasu wyczerpania środków pieniężnych przeznaczonych w danym roku budżetowym na realizację tych zadań. Wnioski odpowiadające wymogom formalno – prawnym, na które nie udzielono pomocy w roku budżetowym, w którym złożono wniosek mogą być zakwalifikowane do udzielenia dofinansowania w następnym roku budżetowym
w pierwszej kolejności.

Termin składania wniosków o udzielenie pomocy upływa z dniem 15 listopada roku poprzedzającego rok, w którym będzie udzielone dofinansowanie. Wyjątek stanowi rok 2012, gdyż termin składania wniosków upływa 15 marca 2012 r.

Wnioski mogą być składane osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Tarnobrzeg przy ul. Mickiewicza 7 – sektor A; sala 1; stanowisko 5: Inwestycje, Drogownictwo, Edukacja, Zdrowie, Kultura – w godzinach pracy Urzędu oraz  pisemnie na adres: Urząd Miasta Tarnobrzeg, ul. Kościuszki 32, 39-400 Tarnobrzeg. Wniosek można pobrać w Urzędzie lub na stronie www.tarnobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>