Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Czytelnicy Tygodnika wybrali najpopularniejszych sportowców i trenerów (fotoreportaż oraz video HD)

Luty 19, 2012 7:48 PM
W I Plebiscycie na Najlepszego i Najpopularniejszego zawodnika uczniowskich klubów sportowych w 2011 triumfowała Zuzanna Janiec z klubu UKS Delfin Tarnobrzeg. W kategorii osiedlowych i ludowych klubów bezapelacyjnie zwyciężył Krzysztof Haliniak z OKS Mokrzyszów. Tytuł najlepszego trenera powędrował do Krzysztofa Dydo z UKS Delfin.

Uroczyste podsumowanie plebiscytu Tygodnika Nadwiślańskiego połączone z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród odbyło się w piątek 17 lutego w restauracji “Fregata”. W kategorii UKS pierwsze trzy miejsca przypadły zawodnikom tarnobrzeskiego klubu pływackiego UKS Delfin, kolejno Zuzannie Janiec, Jakubowi Karolkiewiczowi i Konradowi Kadrowowi.

Również trenerzy z tego klubu zajęli dwa miejsca w czołówce – Angelika Michalik znalazła się na najniższym stopniu podium a Krzysztof Dydo na najwyższym. Trenerów pływackich rozdzielił Michał Szymczak, szkoleniowiec drużyny piłkarskiej OKS Mokrzyszów, z której to dwóm piłkarzom Krzysztofowi Haliniakowi i Mariuszowi Paruchowi przypadły kolejno pierwsze i drugie miejsce w kategorii klubów OKS i LKS. Trzecie miejsce w tej kategorii zajął najlepszy strzelec w sezonie jesiennym drużyny OKS Wielowieś Paweł Żarów.

Oprócz sportowców i trenerów cenne nagrody otrzymali czytelnicy, którzy w plebiscycie nadesłali największą liczbę kuponów.

Po części oficjalnej odbył się Bal Sportowca.

KLASYFIKACJA

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

1. Zuzanna Janiec – UKS Delfin Tarnobrzeg 383 głosy

2. Jakub Karolkiewicz – UKS Delfin Tarnobrzeg 211 głosów

3. Konrad Kadrow – UKS Delfin Tarnobrzeg – 50 głosów

OSIEDLOWE I LUDOWE KLUBY SPORTOWE

1. Krzysztof Haliniak – OKS Mokrzyszów – 510 głosów

2. Mariusz Paruch – OKS Mokrzyszów – 81 głosów

3. Paweł Żarow – OKS Wielowieś – 74 głosy

TRENERZY OKS, LKS I UKS

1. Krzysztof Dydo – UKS Delfin Tarnobrzeg – 445 głosów

2. Michał Szymczak – OKS Mokrzyszów – 249 głosów

3. Angelika Michalik – UKS Delfin Tarnobrzeg – 87 głosów

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

14 Responses to Czytelnicy Tygodnika wybrali najpopularniejszych sportowców i trenerów (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Nowak Odpowiedz

    19 lutego 2012 at 21:27

    hahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!! a to od kiedy “Pan Dydo” zmienił profesję? z ochroniarza na super trenera w takim czasie? gratulacje!!!!

    • pływaczka Odpowiedz

      21 lutego 2012 at 22:09

      Pan Krzysztof Dydo był doświadczonym trenerem mojej córki jak zaczynała przygodę z pływaniem w wieku 5 lat… W tej chwili córka ma 14 a Pan Krzysztof dalej trenuje… “Super trener w krótkim czasie???” – żałosne…

  2. czytelnik Odpowiedz

    19 lutego 2012 at 21:51

    A tak w ogóle to byli inni kandydaci? Z braku laku musieli wygrać… UKS Delfin wraz z SP3 ostatnio promowany na potęgę, ciekawe dlaczego????!!! A no tak, przecież obecna Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia Kultury i Sportu to była Pani Dyrektor SP3… Układy rządzą!!!

    • czytelniczka Odpowiedz

      20 lutego 2012 at 10:09

      Co to byli za kandydaci??? Kadra Podkarpacia w pływaniu – jeżeli Pan nie wie… Zanim się coś napisze należy sprawdzić, bo można kogoś skrzywdzić, szczególnie że to są 13, 14 – latkowie. Nasza tarnobrzeska młodzież, z której powinien być Pan dumny. W marcu mają mistrzostwa Polski i myślę że udowodnią że zasługują na te tytuły… Gratuluję wszystkim laureatom!!! Jeżeli chodzi o pływaków to, kto coś liznął tego sportu wie, że to bardzo ciężka praca, która wymaga wyrzeczeń i niesamowitej dyscypliny, a tego ani Zuzi ani Kubie czy Kondziowi nie brakuje!!! Trzymamy kciuki za Was w marcu!

      • czytelnik Odpowiedz

        20 lutego 2012 at 14:11

        Chciałbym sprostować swoją poprzednią wypowiedź, dumny oczywiście jestem z naszej młodzieży i nie ich miałem na myśli… Uściślając chodziło mi o kandydatury trenerów OKS, LKS i UKS – rozbieżność w głosach pomiędzy pierwszym a trzecim miejscem jest tak duża, że samo nasuwa się pytanie: czy byli w ogóle inni kandydaci? Miejsce trzecie zaledwie 87 głosów przy 445 za miejsce pierwsze….

        • czytelniczka Odpowiedz

          20 lutego 2012 at 15:37

          Były 2 etapy… W pierwszym etapie zgłaszać można było kandydatury a w drugim głosować na wyłonionych w pierwszym etapie… To zabawa, bo nagrody nie były nie wiadomo jak wartościowe…Torba czy plecak, puchar, dyplom… Radocha i zabawa dla młodzieży i trenerów… Gra warta świeczki to była, ale dla czytelników, którzy wysłali największą ilość kuponów. Powinno być losowanie tak jak napisał niżej p. Piotrek… Tyle i dzięki za obronę pływaków… Bo to skromne i fantastyczne dzieciaki :)

  3. Zenon Odpowiedz

    20 lutego 2012 at 01:02

    Igrzyska trwają w najlepsze jak widać. Występ Diany to chyba jedyny pozytyw tego wieczoru.

  4. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    20 lutego 2012 at 10:06

    Na plus oceniam to, że w TYN-ie zaczyna się coś dziać: ten plebiscyt, akcja studniówkowa, pobudzenie w Internecie.

    • Zenon Odpowiedz

      20 lutego 2012 at 22:58

      I można by jeszcze wliczyć z konkursy z darmowymi kuponami – to też jest całkiem fajna sprawa :)

      • obserwator Odpowiedz

        21 lutego 2012 at 13:08

        To określenie “darmowe” jest nadużyciem, przecież musisz kupić gazetę, wydajesz więc jakąś kwotę – fakt jest to tylko 2,5 zł, ale za darmo nie rozdają:-)

  5. Piotrek Odpowiedz

    20 lutego 2012 at 11:29

    Do kandydatów zastrzeżeń większych mieć nie można. Gorzej wypadła część wyboru tych najlepszych. Mogę zrozumieć, że ojciec zagłosuje na syna ale chyba coś jest nie tak jeśli kupi 200 Tygodników i wyśle 200 kuponów. Nagradzanie takiej patologii to już inny temat. Tygodnik aby docenić wszystkich swoich czytelników, którzy wzięli udział w plebiscycie powinien losować nagrody z całej puli. Czytelnik, który wysłał 200 kuponów z racji ilości będzie miał większą szansę na nagrodę niż ten co wysłał jeden. Docenił trzech, którzy tak naprawdę kupili te nagrody. Intencje doceniania sportowców i trenerów jak najbardziej słuszne.

  6. Mickiewicz Odpowiedz

    20 lutego 2012 at 16:22

    Prawda boli, ale na dłuższą metę jest lepsza niż poklepywanie po plecach.

  7. listonosz Odpowiedz

    28 lutego 2012 at 18:59

    wieże wygrała żona pracownika poczty który przynosi sterty tygodników nadwiślańskich do domu na rozpałkę .gdzie tu sprawiedliwość ?????????????????????????????????????????????????????????????????????

  8. Lolek Odpowiedz

    28 lutego 2012 at 23:53

    Biernata ostatnio widziałem pod Bażantem. Ostro tankował.