przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

TSM blokuje budowę budynku mieszkalno-socjalnego

Luty 27, 2012 4:55 PM
Planowana budowa bloku socjalnego opóźni się. Powodem jest oprotestowanie planu budowy przez prezesów Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

„Wydzielenie z terenu szkoły – terenu na którym projektuje się obiekty inne niż oznaczone w opisie do projektu MPO (Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego – przyp. KPM) powoduje konieczność zmian i przeprowadzenia kolejnych konsultacji społecznych” – komentują pomysł budowy bloku socjalnego na ul. M. Dąbrowskiej Prezesi Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Tomasz Lenard i Paweł Stawowy.

- Zarzuty TSM są kompletnie bezpodstawne. Planowana inwestycja spełnia wszystkie wymogi wynikające z ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Kategorycznie nie zgadzamy się też opiniami, że z mieszkania socjalne powinniśmy budować „gdzieś” na obrzeżach miasta – z dala od innych domostw. Byłoby to nieekonomiczne, a przede wszystkim niehumanitarne, bo ich lokatorzy to tacy sami tarnobrzeżanie, jak pozostali. A nie ludzie drugiej kategorii, których trzeba izolować – tłumaczy Wiceprezydent Tarnobrzega Robert Niedbałowski.

info: UM Tarnobrzeg

3 Responses to TSM blokuje budowę budynku mieszkalno-socjalnego

 1. Mona Liza Odpowiedz

  27 lutego 2012 at 22:07

  skoro budynki socjalne mają zakwaterować obywatele wartościowi tacy którymi Tarnobrzeg może się szczycić to może Wiceprezydent wydzieli im kawałek swojej działki by mieć blisko do dobrego towarzystwa.

 2. jukoton Odpowiedz

  28 lutego 2012 at 10:34

  Widzę Tomaszu, że Phlebodia i zawiść dokładnie ci mózg wyprały i stałeś się hipokrytą a szkoda.

 3. miły Odpowiedz

  28 lutego 2012 at 12:20

  widze że znowu jak coś nowego się zavzyna dziać w tbgu to zaraz są protesty bo dzubiński siedział na d… i nic nierobił to było ok?oj ludzie ludzie obudzcie się nie ma juz Jaśka jest Norbert skoro tak wam przeszkadzaja to napiszcie 10 powodów które przeszkadzają wam i zróbcie potem głosowanie przez interent raz z jednego komputera bo ja nie widze żadnego powodu aby nie stanął blok i to nie jeden bo to są ludzie też psy mają lepiej i jakos to nikomu nie przeszkadza czy koty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>