Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Młodzi Siarkowcy trenowali jak na Zachodzie (fotoreportaż oraz video HD)

Marzec 14, 2012 10:42 AM
Pokaz szkolenia metodą  Coever Coaching odbył się wczoraj w tarnobrzeskiej szkole nr10. Udział w nim wzięli chłopcy trenujący w drużynie KS Siarki Tarnobrzeg(rocznik 99).

Coerver Coaching jest skoncentrowany na rozwoju indywidualnych umiejętności zawodników oraz gier w małych grupach (tzw. small-group play), szczególnie podczas pierwszych lat nauki gry w piłkę nożną. Program bazuje na założeniu, że gra zespołowa składa się z ciągu interakcji pomiędzy dwoma, trzema lub czterema zawodnikami w różnych częściach boiska. W powiązaniu ze sobą tworzą one grę całego zespołu.

Coerver Coaching bazuje na fundamentalnym przekonaniu, że jakikolwiek system gry czy jakakolwiek drużyna jest tak dobra jak indywidualności, które ją tworzą. Sednem metody Coerver Coaching jest mistrzowskie panowanie nad piłką (Ball Mastery). Wszystkie inne aspekty gry, od przyjęcia i podania piłki aż po grę zespołową, zależą od tego podstawowego elementu.

Obecny trening młodych piłkarzy Siarki ma zostać wzbogacony o model Team Training Coerver Coaching stosowany w najlepszych klubach Europy. Team Training jest specjalistycznym programem treningu piłkarskiego, kierowanego do zawodników na co dzień trenujących w klubach piłkarskich. Już wkrótce zostanie włączony do treningu młodych piłkarzy Siarki. Program przygotowany przez centralę Coerver Coaching opiera się w dużej mierze na kształtowaniu umiejętności technicznych oraz mistrzowskim panowaniu nad piłką.

Zobacz video z pokazowego treningu Coever Coaching oraz krótką rozmowę z Mariuszem Paszkowskim, Master Coach Coerver Coaching Polska.

info: www.coerver.pl

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>