Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeski zespół Impervious ma szansę zagrać na Metalfeście – zostało dwa dni na oddanie głosu

Marzec 14, 2012 12:10 AM
Podczas tegorocznego festiwalu “Metalfest 2012″ wystąpią nie tylko gwiazdy sceny rockowo – metalowej. Szansę na zaprezentowanie się na imprezie mają także młode zespoły, które zwyciężą w plebiscycie.

Od połowy stycznia 2012 r. na stronie http://www.pl.metalfest.eu/votes.html można zgłaszać zespoły oraz głosować na nie.

Wśród zgłoszonych zespołów jest tarnobrzeski zespół Impervious, który obecnie zajmuje 20 miejsce. Aby zespół poprawił lokatę i osiągnął miejsce premiowane udziałem w festiwalu, potrzebuje Waszego wsparcia! Na głosowanie pozostało jeszcze kilka dni!

Plebiscyt zostanie zakończony 15 marca o godz 20:00 – dziewięć zespołów z największą liczbą głosów zostanie zaproszonych do występu na drugiej scenie festiwalu.

foto&video: Piotr Morawski


44 Responses to Tarnobrzeski zespół Impervious ma szansę zagrać na Metalfeście – zostało dwa dni na oddanie głosu

  1. Mona Liza Odpowiedz

    16 lutego 2012 at 22:27

    byłoby super !

  2. Pazuzu Impervious Odpowiedz

    16 lutego 2012 at 23:17

    Wielkie Dzieki za zamieszczenie informacji! Glosowac na nas mozecie klikajac w ten link: http://www.pl.metalfest.eu/votes.php?action=voting&band_id=111 , za wszystkiego oddane glosy bardzo dziekujemy!

    PS. Pamietajcie o potwierdzeniu glosu, bo bez tego sie nie liczy!

    Stay Evil! \m/

  3. Kaśka Odpowiedz

    1 marca 2012 at 12:51

    Zespołów zgłoszonych jest chyba ze 400 a “nasi chłopcy” są już na 34 miejscu i ciągle idą w górę! Może się udać ???

  4. Pazuzu Impervious Odpowiedz

    1 marca 2012 at 15:45

    może się udać jeśli pomożecie dlatego też prosimy wszystkich o wsparcie !!!

  5. Malyboss Odpowiedz

    1 marca 2012 at 21:24

    Zagrajta. Ino równo !! :)

  6. Karolina Grzeluk Odpowiedz

    1 marca 2012 at 22:16

    najlepsza kapela EVER!

  7. Karolina Grzeluk Odpowiedz

    1 marca 2012 at 22:17

    no musicie zagrać na Metalfeście!!! nie ma opcji!

    • Kaśka Odpowiedz

      2 marca 2012 at 08:25

      Karlitos!!! Dzięki wielkie Skarbie za zainteresowanie i zebranie Wielkiej Armii fanów :) Może pójdziemy za to na jakieś tanie wino?

      • a Odpowiedz

        7 marca 2012 at 17:42

        W wielu zakładach pracy jest dużo komputerów, może by tak szybka akcja po biurach, w trakcie przerwy śniadaniowej:-)

        • k Odpowiedz

          7 marca 2012 at 18:56

          np. w UM :)

          • Pazuzu Impervious

            7 marca 2012 at 22:26

            Jeśli jest to do zrobienia to by było świetnie jeśli by się udało \m/

  8. Pazuzu Impervious Odpowiedz

    7 marca 2012 at 14:13

    Panie i panowie, zespół Impervious na miejscu 20, jeszcze minimum 11 oczek w górę i zagramy.
    Dzięki wszystkim za oddane głosy, został tylko tydzień i brakuje jeszcze sporo głosów ale da się to zrobić więc nie ociągać się i głosować.

  9. Pazuzu Impervious Odpowiedz

    8 marca 2012 at 23:49

    17 i ciagle rosnie hehe ;)

  10. Wolf Impervious Odpowiedz

    9 marca 2012 at 01:27

    Oby tak dalej!!!!!! głosować!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. k Odpowiedz

    9 marca 2012 at 09:18

    Chyba “zakłady pracy” zaczęły wkońcu oddawać głosy :)

  12. Azazel Impervious Odpowiedz

    9 marca 2012 at 18:14

    huhu juz 15, niezle, chyba sie uda ;)

  13. huhu Odpowiedz

    9 marca 2012 at 19:09

    huhu już tylko 6 dni do końca głosowania… Oby się udało.

  14. Azazel Impervious Odpowiedz

    10 marca 2012 at 21:20

    11 …

  15. Kaśka Odpowiedz

    11 marca 2012 at 09:45

    Można Wam już zacząć przesyłać listy gratulacyjne?

    • Vlad Impervious Odpowiedz

      11 marca 2012 at 14:47

      Lepiej nie,zamiast tego lepiej wysłać pare głosów:)

      • Kaśka Odpowiedz

        11 marca 2012 at 20:41

        chcesz = masz \m/

      • Malyboss Odpowiedz

        12 marca 2012 at 02:48

        …robimy, co możemy… :)

  16. Kaśka Odpowiedz

    12 marca 2012 at 15:25

    No i co? Cieszymy się? :)

    • Vlad Impervious Odpowiedz

      12 marca 2012 at 15:33

      Jeszcze nie jeszcze nie,zresztą oo co tam metalfest ooo wielkie niewiadomo co nawet w blusie jest większa scena:)

  17. Pazuzu Impervious Odpowiedz

    12 marca 2012 at 15:36

    Najlepiej to pocisnąć rodzinę i znajomych ; ) i będziemy grać

    • Kaśka Odpowiedz

      12 marca 2012 at 19:13

      Hehehe, nawet moja prababcia już zagłosowała :) Spróbuję jeszcze namówić pradziadka :)

  18. Piotrek Odpowiedz

    12 marca 2012 at 18:55

    Dobra wiadomość, Impervious jest już na “8″ miejscu i ma 2,80% tak samo jak “7″. Pomogliśmy chłopakom na zagranie wreszcie na prawdziwej scenie i promocję Tarnobrzega na dużym ogólnopolskim festiwalu. Na tak dużej metalowej imprezie nie zagrała jeszcze tarnobrzeska kapela, przynajmniej ja sobie nie przypominam.

    Ciekawe ile głosów zebrał Megadeth i Kreator aby zagrać również na tym festiwalu? :D

    • Vlad Impervious Odpowiedz

      12 marca 2012 at 19:23

      Jeszcze sie nie cieszmy jak powiedzą do nas GRACIE! to wtedy prawda napijemy sie prawda nie jak te alkoholiki tylko prawda 8 moze 10 piwek ale na skontrownie żołądka a nie żadne ordynarne chlanie więc reasumując poczekajmy z radosnymi nowinami

    • Kaśka Odpowiedz

      15 marca 2012 at 13:05

      “Pomogliśmy chłopakom” – ech, sukces jak zwykle ma wielu ojców, a porażka jest sierotą.

      • a Odpowiedz

        16 marca 2012 at 11:14

        Ale matkę tylko jedną :-)

        • Kaśka Odpowiedz

          16 marca 2012 at 12:23

          Czy będzie fotorelacja z piatkowego opijania sukcesu w Bluesie? :)

  19. Pazuzu Impervious Odpowiedz

    12 marca 2012 at 20:07

    Cytuje: “Organizator zastrzega sobie prawo do niedopuszczenia zespołu do konkursu, bez
    podawania przyczyny- ze względu na odbiegającą od wymaganej stylistykę, wyjątkowo niski
    poziom wykonawczy, nie zaakceptowanie warunków uczestnictwa itp.”

    Nic nie jest pewne… Poczekajmy na ostateczne wyniki, jakby co to do bluesa w piatek – opijamy hehe ;)

  20. Azazel Impervious Odpowiedz

    12 marca 2012 at 21:45

    Jak sie dostaniemy to chyba bedzie “wleczone” do domu z tego bluesa ;) (7 miejsce juz, to je szok)

  21. Piotrek Odpowiedz

    13 marca 2012 at 11:18

    Chłopaki są już na “7″ pozycji :)

  22. Piotrek Odpowiedz

    14 marca 2012 at 16:46

    Brawo! chłopaki są już na “6″ miejscu z bezpieczną przewagą do “9″ To mamy wydarzenie. Dajcie znać jak dostaniecie od organizatora potwierdzenie, że gracie.

    Na początku komentarzy byli na 34 miejscu… :D

  23. Mona Liza Odpowiedz

    14 marca 2012 at 19:34

    Alleluja i do przodu jak mawia klasyk eteru !
    Jak dostąpicie zaszczytu to zagrajcie tak by poczuli moc Tarnobrzega.
    Może w końcu na zewnętrznym przestana kojarzyć region z podkarpackim ciemnogrodem.

    • Vlad Impervious Odpowiedz

      14 marca 2012 at 23:33

      To jeszcze nic pewnego ale miło że ktoś sie tym cieszy i interesuje jesteśmy wdzięczni miłego wieczoru

      • Kaśka Odpowiedz

        15 marca 2012 at 13:07

        Ja już więcej nie głosuję! :) Dość i basta!! Jeszcze dojdą do 1 miejsca i im sodówa uderzy do główek, i nie pozwolą macnąć perkusi :)

  24. PodkarpackiJasnogród Odpowiedz

    14 marca 2012 at 20:43

    Aleś ty sfrustrowana babo, zajmij się lepiej czym pożytecznym.

  25. Malyboss Odpowiedz

    16 marca 2012 at 00:53

    Krank RV1 i Mr Hector już lampy powinny grzać w gotowości :)

    • Pazuzu Impervious Odpowiedz

      16 marca 2012 at 15:14

      Poczekajmy jeszcze na oficjalne podliczenie głosów oraz tych za zakupione bilety ;)

  26. Azazel Impervious Odpowiedz

    16 marca 2012 at 18:28

    Panownie z metalfest przeliczyli glosy, tzn. 1 IP = 1 glos, dzieki temu spadlismy tylko o 1 pozycje, czyli jestesmy na 6 miejscu. Co ciekawe zespoly ktore prowadzily sa w tym momencie na 30 miejscu i dalej hehe(swoja droga niezle goscie musieli nastukac maili). Ostateczne wyniki w poniedzialek, badzmy dobrej mysli ;)

    PS. Kto chetny niech przyjdzie do bluesa dzisiaj ;) pobiadolimy troche hehe ;)
    Pozdrowienia

  27. Azazel Impervious Odpowiedz

    16 marca 2012 at 19:30

    A jednak dzisiaj sie pojawilo!!!

    Witamy wszystkich, wlasnie dotarla do nas zajebista informacja…. A mianowicie Impervious ZAGRA w tym roku na metalfescie!!! Dziekujemy wszystkim za wsparcie !!!

    Ja pierdole….
    Dzieki wszystkim za oddany glos !!!

  28. Piotrek Odpowiedz

    16 marca 2012 at 21:09

    G R A T U L A C J E ! ! !

    coś się tam pomogło, ma się w końcu kilka adresów mailowych ;)

    Impervious teraz jazda do “garażu” i ćwiczyć aby wszystko ładnie i równo wyszło :) Cała polska będzie na Was patrzeć.