Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Pijany dewastował samochody

Marzec 26, 2012 12:25 PM
Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który w sobotnią noc dewastował zaparkowane samochody. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Urządzenie wykazało u niego 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Wcześniej 19 – letni mieszkaniec Trześni wraz z kolegami imprezował w jednym z tarnobrzeskich lokali. W drodze powrotnej, gdy mężczyźni przechodzili ulicą Kochanowskiego, 19 – latek zaczął kopać po zaparkowanych samochodach uszkadzając w nich lusterka. Stróże prawa ujawnili sześć takich pojazdów.

Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Urządzenie wykazało u niego 1,7 promila alkoholu w organizmie. Za swoje postępowanie wandal odpowie przed sądem.

źródło: Policja

8 Responses to Pijany dewastował samochody

  1. Doktor Odpowiedz

    26 marca 2012 at 12:33

    POLICJA TERAZ JEGO POWINNA KOPAĆ PO JAJACH !!!!

  2. wacek Odpowiedz

    26 marca 2012 at 12:36

    wieś się bawi. przyjechał do miasta i mu sie w głowie zaczeło przewracac na widok tylu samochodów w jednym miejscu hehe

  3. * Odpowiedz

    26 marca 2012 at 13:05

    Już jeden taki był co po nocach kopał auta – później zabił człowieka za papierosa.

  4. Adrian Odpowiedz

    26 marca 2012 at 13:54

    Panie Mastalerz montuj Pan więcej tych kamer w mieście bo debili nie brakuje

  5. Q1 Odpowiedz

    27 marca 2012 at 10:58

    czemu nie napisaliscie o tej sprawie, co koles w Sandomierzu podpalil synowa !!!!!!

  6. Szostak Odpowiedz

    30 marca 2012 at 18:26

    Bo łun łu siebie przy furmonkach takich cudactw nie widzioł.

  7. intel Odpowiedz

    30 marca 2012 at 18:28

    No to tak jest jak się wpuści warchlaków do miasta.

  8. j.k. Odpowiedz

    30 marca 2012 at 20:32

    debili nie brakowało i nie brakuje i k. będzie ich przybywać