przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

03.04 (wtorek) Dzień otwarty” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

Marzec 30, 2012 7:55 PM
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu informuje, że w dniu 3 kwietnia 2012 roku (wtorek) w godz. od 9.00 do 14.00 odbędzie się w naszej szkole Dzień Otwarty, na który serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z nauczycielami.

Odwiedzający naszą szkołę będą mogli zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną na rok szkolny 2012/2013, porozmawiać z uczniami i nauczycielami szkoły oraz wziąć udział w ciekawych prezentacjach i zajęciach. Wszystkich gości zapraszamy również do degustacji pysznych potraw przygotowanych przez uczniów i nauczycieli.

Więcej na www.zsp1.tarnobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>