5 bramek w Sandomierzu – Wisła pokonuje Sokoła (fotoreportaż oraz video HD)

Zespół Wisły Sandomierz pokonał drużynę Sokoła Rykoszyn 5:0 (1:0) w meczu 20 kolejki IV ligowych rozgrywek w grupie świętokrzyskiej. Spotkanie rozegrane zostało w sobotę 14 kwietnia w Sandomierzu.

Przez niemalże całą pierwszą połowę spotkanie było wyrównanym, choć nie zachwycającym widowiskiem. Dopiero od 39 min. po pięknym strzale z przewrotki Tomasza Żelazowski Wiślacy objęli prowadzenie. Druga bramka strzelona w 49 min przez Macieja Ziółka wyraźnie osłabiła morale beniaminka z Rykoszyna, co skrzętnie wykorzystali Wiślacy, dokładając kolejne bramki. W 58 min ponownie trafił Maciej Ziółek, 10 minut później do listy strzelców dopisał się Jarosław Pacholarz. Wynik na 5:0 ustalił w 78 minucie Marcin Pietrucha.

W następnej kolejce przeciwnikiem Wisły będzie zespół GKS Nowiny. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 21 kwietnia w Nowinach. Przed własną publicznością podopieczni Tadeusza Krawca zagrają w sobotę 28 kwietnia, ich przeciwnikiem będzie drużyna z Sędziszowa.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego skrótu ze spotkania (wszystkie bramki) oraz pomeczowych wypowiedzi trenerów.