Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Przegrana Siarki w Boguchwale (fotoreportaż oraz video HD)

Kwiecień 22, 2012 12:25 PM
Drużyna KS Siarki Tarnobrzeg przegrała w Boguchwale z miejscowym Izolatorem 0:1 (0:0) w meczu 21 kolejki III ligowych rozgrywek w grupie lubelsko-podkarpackiej. Mecz rozegrany został sobotę 21 kwietnia.

Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył z rzutu wolnego Krzysztof Szpond w 56 min. Od 88 minuty Siarka grała w przewadze, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną ujrzał bowiem Krzysztof Domin.

Przegrana Siarki w Boguchwale jest czwartą w rundzie wiosennej i szóstą w sezonie 2011/12. Z 18 punktów możliwych do zdobycia na wiosnę podopiecznym trenerów Szymczaka i Hynowskiego udało się wywalczyć zaledwie 6.

Po 21 kolejkach Siarka z dorobkiem 35 punktów zajmuje 3 pozycję w tabeli. Liderem jest zespół Orląt Radzyń Podlaski – 39 pkt, przed Avią Świdnik – 39 pkt. Tuż za Siarką plasuje się drużyna z Podlasia Białej Podlaski – 34 pkt.

W kolejnym spotkaniu piłkarze z Tarnobrzega podejmą na własnym stadionie lidera z Radzynia Podlaskiego. Mecz rozpocznie się w sobotę 28 kwietnia o godz.16.

Izolator Boguchwała – KS Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)

Izolator: Pawlus, Kopiec, Czopko, Szpond, Guzior – ’75 Wiącek, Karwat (ż.k) – ’70 Porada, Rogala, Cupryś – ’90 Burak, Domin (2xż.k – cz.k), Rusin, Tyburczy – ’58 Adamczyk

Siarka: Ćwiczak, Jakubowski (ż.k) – ’66 Kabata, Jakubiec, Beszczyński, Łuczakowski (ż.k), Hynowski, Kuranty, Korzępa (ż.k) – ’58 Kwieciński, Zalewski – ’78 Bażant, Zabłocki – ’49 Rożek, Wolan


video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

13 Responses to Przegrana Siarki w Boguchwale (fotoreportaż oraz video HD)

  1. tbg Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 13:11

    Ja pierd…, ale jazda, gdzie ten awans???????????

  2. siarka Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 13:12

    Szymczak do Mokrzyszowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. kibic_ks Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 13:14

    Dużego pecha miał Ćwiczak przy tej bramie z wolnego(4 minuta video)
    Ta drużyna bez Stolpy nie istnieje.

    • a Odpowiedz

      22 kwietnia 2012 at 13:16

      Pecha???? gościu nie broni jak w zeszłym sezonie, bez formy jak i reszta

  4. a Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 13:15

    zarząd się popisał… a miało być tak pięknie, kasjer na trybunach ma nietęgą minę, jak on się czegoś dotknie to musi być smród

  5. Tomek Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 13:41

    Jeszcze nie wszystko stracone, spieprzyliśmy początek ale końcówka i awans będzie nasz.

  6. obserwator Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 17:37

    avia wygrała, orlęta też, już 4 punkty straty…

  7. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 18:25

    Trener Szymczak mówi chyba o jakimś innym meczu, sporo oglądnąłem tego obszernego skrótu. Gra naszych to jakiś koszmar, kopanina z mnóstwem strat i bez pomysłu na grę. Ćwiczak puścił szmatę roku, gol totalnie z niczego. Zarząd napompował balon, miała być 2 liga ale z taką grą to sobie możemy…

  8. KS Odpowiedz

    22 kwietnia 2012 at 19:13

    zdecydowana przewaga Siarki, bład Cwicza i punkty zostaja w Boguchwale. Siarka lepsza ale co z tego…

  9. Elmas Odpowiedz

    23 kwietnia 2012 at 00:58

    Przydupasa Dybusa nie moglo zabraknąć.

  10. Jaracz Odpowiedz

    23 kwietnia 2012 at 07:58

    Polacy nic się nie stałooooo

  11. gIQVU Odpowiedz

    23 kwietnia 2012 at 19:04

    Kurde chłopaki obudźcie się bo będzie kupa.

  12. zibi Odpowiedz

    25 kwietnia 2012 at 17:33

    Ani zmiana trenerów czy wcześniej zarządu nic nie dała – prezydencie łapy precz od rządzenia klubem, daj kasę ale się nie wtrącaj !!!!!!!!!!!!!