Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

26.04 (czwartek) Przyjdź po flagę do burmistrza

Kwiecień 23, 2012 11:52 AM
W najbliższy czwartek w godzinach od 9.00 do 10.00 Burmistrz Jacek Hynowski rozda pierwszym, zainteresowanym osobom z terenu Gminy flagi państwowe. Jedynym warunkiem otrzymania flagi jest podpisanie deklaracji o wywieszeniu jej u siebie podczas Świąt Narodowych.

Celem akcji jest popularyzacja wiedzy o polskich symbolach narodowych, które wyrażają i podkreślają naszą tożsamość i wartości. Burmistrz dotychczas rozdał już 100 flag wśród uczniów Publicznych Gimnazjów z terenu gminy.

Flaga jako jeden z symboli narodowych zajmuje szczególne miejsce w naszej tradycji i kulturze. Jest widoczną oznaką naszej pamięci i wdzięczności dla naszych przodków, którym zawdzięczamy wolną Rzeczpospolitą. Tą akcją pragniemy przypomnieć i zachęcić obywateli do wywieszania flagi narodowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych po flagi.

info: UMiG Baranów Sandomierski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>