Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wygraj wejściówkę do kina Starówka

Kwiecień 23, 2012 12:42 PM
Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki do Sandomierskiego Kina “Starówka”, na projekcje filmów Niebezpieczna metoda i Sponsoring.

Aby zdobyć wejściówkę na film “Niebezpieczna metoda” należy przesłać na adres redakcji (redakcja@nadwisla24.pl) odpowiedź na pytanie “Kto jest reżyserem filmu “Niebezpieczna metoda” – wejściówkę wygrywa pierwsza osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź. Film wyświetlany jest w dniach 23, 24 i 25 kwietnia (poniedziałek, wtorek i środa o godz.18). Obok odpowiedzi należy podać imię i nazwisko oraz wybrać dzień projekcji.

Aby zdobyć wejściówkę na film “Sponsoring” należy przesłać na adres redakcji (redakcja@nadwisla24.pl) odpowiedź na pytanie “Kto jest reżyserem filmu “Sponsoring ” – wejściówkę wygrywa pierwsza osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź. Film wyświetlany jest w dniach 23, 24 i 25 kwietnia (poniedziałek, wtorek i środa o godz.20). Obok odpowiedzi należy podać imię i nazwisko oraz wybrać dzień projekcji.

Zapraszamy do kina Starówka, prowadzonego przez Sandomierskie Centrum Kultury. Repertuar kina dostępny tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>