przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Likwidacja tarnobrzeskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej(video)

Kwiecień 27, 2012 1:46 PM
Tarnobrzeska placówka opiekuńczo-wychowawcza zostaje zlikwidowana z dniem 30 czerwca br. Taką decyzję podjęli radni podczas czwartkowej sesji Rady Miasta.

Za przyjęciem uchwały o likwidacji głosowało ośmiu radnych, sześciu było przeciw, pięciu wstrzymało się od głosu. Z dniem 30 czerwca br. placówka przestaje istnieć, od 1 lipca jej miejsce ma zająć placówka opiekuńczo-wychowawcza prowadzona przez organizację pozarządową.

Wypowiedzi radnych, prezydenta, dyrektora placówki, przedstawicieli Związku Zawodowego Solidarność oraz głosowanie w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

9 Responses to Likwidacja tarnobrzeskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej(video)

 1. Zięba Odpowiedz

  27 kwietnia 2012 at 14:18

  Że co??? Co to za prezydent miasta???!!!. Przez Ciebie wszyscy musimy cierpieć , zniszczyłeś nam życie …!!!. Gdzie te dzieciaki teraz się podzieją …Zamiast pomagać to rujnujesz mieszkańców Tarnobrzega… Myślisz tylko o sobie ,a nie o szarych ludziach , które przez Ciebie już płaczą … A my wiążemy koniec z końcem …

 2. tbg Odpowiedz

  27 kwietnia 2012 at 16:56

  Sportowo-festynowe igrzyska must go one, a reszta jest milczeniem

 3. dolar Odpowiedz

  27 kwietnia 2012 at 17:44

  Jeżeli bez szkody dla dzieci można prowadzić placówkę ale dużo taniej to czemu tego nie zrobić? Za starych układów narobiło się dużo ciepłych posadek i teraz żal się z nimi rozstawać. Dobry gospodarz(czyt. prezydent miasta) zawsze powinien szukać oszczędności, nawet kosztem niepopularnych decyzji. Przecież zaoszczędzonych pieniędzy nie schowa sobie do kieszeni tylko wyda w miasto.

 4. FANTOMAS Odpowiedz

  27 kwietnia 2012 at 18:50

  A czy ktoś na tym filmie wspomniał, że w przedmiotowej placówce jest 13 podopiecznych i 28 personelu?

 5. dzieci Odpowiedz

  27 kwietnia 2012 at 21:46

  co za d… zaglądają na tak porządny portal. macie gazforum i tam wracać. placówką teraz pokieruje stwoarzyszenie, które zatrudni część tych samych pracowników, więc dzieciom żadna krzywda się nie dzieje.

 6. tbg Odpowiedz

  27 kwietnia 2012 at 22:56

  A czy tam w materiale nie ma czasem mowy o tym, że będzie miejsca dla 14 dzieci? – a co jeśli dzieci z TBG będzie więcej??? do innych ośrodków poza miasto, to chyba nie jest dobre rozwiązanie?

 7. WD Odpowiedz

  28 kwietnia 2012 at 00:18

  Oglądnąłem sporo tej debaty i ja tam tragedii nie widzę. Wszystko będzie prawie tak jak było, te samem osoby będą prowadzić tą placówkę tylko w uszczuplonym składzie. Reszta personelu ma zapewnione miejsca w żłobku i pomoc od miasta. Ci co lubią bić pianę i nie potrafią “czytać”( w tym przypadku oglądać) ze zrozumieniem zawsze znajdą problem.

 8. HAHAHA Odpowiedz

  28 kwietnia 2012 at 08:04

  obora

 9. Masta - Ace Odpowiedz

  29 kwietnia 2012 at 12:51

  konkurs juz wygrała esteka czy jeszcze nie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>