Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kamera on-line i karnety na wjazd – o nowościach nad Jeziorem Tarnobrzeskim (zdjęcia oraz video)

Kwiecień 30, 2012 10:26 PM
Za kilka dni obraz znad Jeziora Tarnobrzeskiego będzie można oglądać na stronie serwisu miasta. Nowością będą również karnety na wjazd na teren akwenu. Zobacz materiał video z dzisiejszej konferencji prasowej.

30 – dniowy karnet dla samochodów kosztować będzie 50 zł, dla jednośladów (z wyłączeniem rowerów, które nie podlegają opłatom) – 30 zł.

foto&video: Piotr Morawski

8 Responses to Kamera on-line i karnety na wjazd – o nowościach nad Jeziorem Tarnobrzeskim (zdjęcia oraz video)

  1. marta Odpowiedz

    1 maja 2012 at 22:12

    Placic za to aby posiedziec przy wodzie????Nie wyobrazam sobie abytrzeba bylo placic za wejscie nad Soline lub np.Necko.Co to za twor to jezioro machowskie

    • ppp Odpowiedz

      2 maja 2012 at 09:05

      płacisz za wjazd pojazdem z silnikiem. Jak chcesz posiedzieć nad wodą i przyjdziesz na nogach lub rowerkiem – nic nie zapłacisz.

  2. Malyboss Odpowiedz

    1 maja 2012 at 23:59

    Taaaaa, jak zwykle trzeba było przegiąć i przedobrzyć. Policzmy – 5 dych karnet za 30 dni. Jednorazowy wjazd to 6 pln. Żeby się opłacało wybulić 5 dych za karnet ktoś musiałby mieć pewność, że w przeciągu jednego miesiąca przyjedzie tu samochodem co najmniej 9 razy. Co jednak, biorąc pod uwagę że przeciętnie dni weekendowych w miesiącu mamy 8 sztuk, a i nie wszystkie muszą być pogodne (bo może być zimno, padać deszcz) albo, że i ktoś po prostu nie będzie miał akurat czasu na taki rodzaj wypoczynku – to mimo wszystko jednak według mnie chybiony pomysł. Już lepiej było zrobić albo 50 – 60 zł za dwa miesiące, albo 30 za jeden. To miałoby sens. Ale, czy u nas w Tarnobrzegu ktoś myśli?

    • spoko Odpowiedz

      2 maja 2012 at 17:41

      analogicznie nie opłaca się kupować biletu miesięcznego na mks – kilka dni przeziębienia, siedzisz w domu i jesteś na minusie

    • rybak Odpowiedz

      2 maja 2012 at 22:39

      Rowerkiem chłopie za darmo wjedziesz. Ciekawe czy w tym roku będzie do czego przypiąć rower? A z tymi pieskami to mam nadzieje, że będą miały zakaz wstępu na plażę, analogicznie jak do piaskownic.

  3. FANTOMAS Odpowiedz

    2 maja 2012 at 08:52

    Ja pier…le ! To jeszcze ta Plaża Tarnobrzeska nie dorobiła się zakazu wprowadzania psów? Czy tylko Pintala nie dotyczy. A może to taki tarnobrzeski zwyczaj, taplania się w wodzie razem z inwentarzem zwierzęcym (dla utrzymania Sanepidu)?
    A czy przynajmniej Pintal miał “pakiet sanitarny”?
    Kołtuństwo i syf….

  4. marta Odpowiedz

    2 maja 2012 at 09:23

    Sadzawka nie jezioro.Zenujace miejsce tak jak caly ten grajdol tarnobrzeg.

  5. jacek Odpowiedz

    2 maja 2012 at 18:59

    Ten Pan Strumiński to ma bardzo duży szacunek do tarnobrzeskiej flagi, jeszcze trochę i by ją podarł:).