Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

„Złota Siarka” jednoznacznie potępia zajście w szatni piłkarzy – oświadczenie

Maj 9, 2012 6:25 PM
Poniżej publikujemy oświadczenie Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Nożnej “Złota Siarka” w związku z incydentem po meczu Siarki z Partyzantem.

” W związku z incydentem po meczu Siarka – Partyzant Targowiska, którego konsekwencją jest naruszanie dobrego imienia Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Nożnej ”Złota Siarka”, jego Zarząd i Członkowie czują się zobligowani do omówienia kilku kwestii.

„Złota Siarka” jednoznacznie potępia zajście w szatni piłkarzy. Fakt, iż ich uczestnikiem był jeden z jej kilkunastu członków nie uprawnia nikogo do stosowania odpowiedzialności zbiorowej czy też szykanowania dobrego imienia całej organizacji. Warto podkreślić, iż ów
Członek po całym zajściu zrozumiał, że jego zachowanie było niewłaściwe i w konsekwencji złożył rezygnację ze sprawowanej w Stowarzyszeniu funkcji, a także przeprosił piłkarzy i trenerów Klubu.

SSPN „Złota Siarka” zostało powołane przez grupę osób związanych z sekcją piłki nożnej Klubu Sportowego Siarka. Celem Stowarzyszenia jest promowanie piłki nożnej, lokalnego patriotyzmu oraz organizowanie akcji charytatywnych na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Tarnobrzega. Pragniemy zapewnić, iż pojedynczy incydent nie odmieni celów i filozofii działania Stowarzyszenia, a mające w poprzednich latach akcje będą kontynuowane.

SSPN „Złota Siarka” żywi nadzieję, iż sobotni zajście nie zakłóci wspólnych wysiłków na rzecz wspólnego celu, jakim jest długo oczekiwany awans piłkarzy Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg do II ligi.

Zarząd SSPN ZŁOTA SIARKA”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>