Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Juwenalia w Tarnobrzegu – już w najbliższy czwartek

Maj 14, 2012 1:04 PM
Aż 14 wykonawców zagra podczas tegorocznych obchodów studenckiego święta. Obchody rozpoczną się w czwartek 17 maja o godz.12 na placu przed tarnobrzeską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową, zakończą zaś imprezą AfterParty w Tapimie.

Na scenie zagrają m.in. Abradab, Gutek, DJ.FEEL-X i Marika. Organizatorami tegorocznych Juwenaliów są Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnobrzegu, tarnobrzeski Zespół Kolegiów Nauczycielskich oraz Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Handlowej.

29 Responses to Juwenalia w Tarnobrzegu – już w najbliższy czwartek

  1. wacek Odpowiedz

    14 maja 2012 at 15:38

    no prosze, w tym roku po raz 1 w historii tarnobrzeskie juwenalia zapowiadają się naprawde grubo

  2. siarkoholik Odpowiedz

    14 maja 2012 at 18:00

    juz myslalem ze norbert mastalerz nie objal “honorowym” patronatem imprezy a jednak sie skubaniec schowal w prawym dolnym rogu plakatu :D

  3. Karol Odpowiedz

    14 maja 2012 at 18:09

    Liczyłem, że wystąpi PEJA
    ps.
    ŁADNY PLAKAT

  4. sm Odpowiedz

    14 maja 2012 at 18:37

    reggae, rasta, roots, rap, pop – tylko tego się u nas słucha?

    • @ Odpowiedz

      15 maja 2012 at 09:51

      Nie tylko u nas tego sie słucha. Dość prosta muzyka dla prostych ludzi. Chwytliwa i tyle. Mnie to nie rusza. Niestety takie mamy czasy. Czas wyjeżdżać…

  5. Sardyn Odpowiedz

    14 maja 2012 at 22:46

    Nie ma balu bez metalu!

    • a Odpowiedz

      15 maja 2012 at 00:15

      Sądząc po frekwencji na koncertach metalowych w Tarnobrzegu, traktowany jest on przez dzisiejszą młodzież jako zbędny wytwór dawnych czasów:-)

    • Vlad Impervious Odpowiedz

      15 maja 2012 at 09:34

      Tak jest!!

  6. XMan Odpowiedz

    15 maja 2012 at 07:53

    ja to widzę tak:
    maturzysta idzie na studia by być mądrzejszym ale jak już tam jest i ma pokazać kulturę swojego środowiska to stawia na jednokomórkowców.
    Jeśli Studenciaki chcą zrobić tylko sobie dobrze to mogą zaprosić na Juwenalia nawet Bayer Ful ale jeśli chcą pokazać się na zewnątrz to ich obecna oferta jest dla dresiarzy.

    • a Odpowiedz

      15 maja 2012 at 11:20

      ewentualnie dobór zespołów świadczy o tym, że środowisko tarnobrzeskich studentów to głównie dresiarze i gandziarze:-)

      • wacek Odpowiedz

        15 maja 2012 at 13:14

        jaką jeszcze trafną diagnoze wystawisz mądralo tarnobrzeskim studentom? rozumiem, że dresiarze przyjdą na Abradaba bo to przecież hip-hop a tacy znawcy jak ty utożsamiają te muzyke tylko z dresiarzami, a na Marike i Gutka ‘gandziarze’ ty jesteś na wyższym poiomie bo pewnie byś wolał obalić flache i pohulać przy tym co tam lubisz i było by w porządku.

  7. koksiarz Odpowiedz

    15 maja 2012 at 13:52

    chłopakom i dziewuchom w przetłuszczonych włosach coś młodzieżowe granie nie pasuje,chcieliby byśmy wszyscy nosili skórzane spodnie,skórzane trepy i słuchali okrzyków pochwalnych wznoszonych do ich bóstwa-pana ciemności behemota a z okolicznych kotów robili nie azjatyckie sajgonki a ofiary dla ich krwiożerczych bóstw.

    • a Odpowiedz

      15 maja 2012 at 14:19

      ciekawe ile złotych łańcuchów zagubi się podczas imprezy? ile bmek zajedzie? ilu pokojowo nastawionych łysych panów będzie skakać pod sceną? nie wspominając o oparach, szkoda, że impreza na wolnym powietrzu się odbywa…

    • kopniak Odpowiedz

      15 maja 2012 at 14:49

      Aleś dowalił łysolku,teraz chyba z wrażenia całą noc nie usne, żyj sobie dalej stereotypami ty pustogłowy pomywaczu świnskich koryt,wszystkich was pierdolonych łysolów tylko pod sciane kurwa i jeb w tył bani wtedy byłoby milej ciszej weselej rzygać mi sie chce jak widze te zasrane pustaki jak sie szlajają całymi dniami gibiąc sie jak małpy mam nadzieje że sie obrazisz i rozpłaczesz i będzie miło,nie jestem metalem ale człowiekiem a ty nie i tym się róznimy hah

      • wacek Odpowiedz

        15 maja 2012 at 20:45

        nie jestem metalem ale człowiekiem a ty nie i tym się róznimy hah

        BARDZO ZACIETRZEWIONYM CZŁOWIEKIEM I MENTALNIE NIE RÓŻNISZ SIE NICZYM OD TYCH ‘ŁYSOLI’ I DRESIARZY, SĄDZĄC PO WPISIE

  8. a Odpowiedz

    15 maja 2012 at 14:17

    wacek, flache można obalić przy każdej muzie, co z pewnością będzie można zauważyć podczas juwenaliów, taka już “kultura studencka” – sam w niej zresztą uczestniczyłem:-)

  9. XMan Odpowiedz

    15 maja 2012 at 14:37

    swego czasu w Rzeszowie tamtejsza młoda yntelygencja zaprosziła na Juwenalia zespól BOYS

    • a Odpowiedz

      15 maja 2012 at 16:50

      a ja pamiętam Marylę Rodowicz w Krakowie…

  10. Nokia Odpowiedz

    15 maja 2012 at 14:42

    Jak się Q widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę!
    Nie taniej było podłączyć Sony-Ericksona do głośnika i wyszło by na to samo.

  11. Deszcz Odpowiedz

    15 maja 2012 at 14:58

    Po co te przepychanki? Impreza plenerowa, prawda? Przyjdę i będzie pozamiatane, tzn pozamakane :)

    Zabierzcie parasolki… :D

  12. Mefisto Odpowiedz

    16 maja 2012 at 08:56

    cała nadzieja w gradobiciu, które powinno wytłuc DJ-owo

    • kopniak Odpowiedz

      16 maja 2012 at 10:52

      AMEN

  13. majeczkatbg Odpowiedz

    16 maja 2012 at 10:48

    Pan Mastalerz się w tym roku postarał:D:D

  14. DO ORGANIZATORÓW Odpowiedz

    16 maja 2012 at 11:05

    DLACZEGO NIE MA GODZINOWEJ ROZPISKI KONCERTÓW??????? JAK BĘDĘ CHCIAŁ PRZYJŚĆ TYLKO NA WYBRANE KONCERTY TO JAK MAM TRAFIĆ?????

    EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

  15. koksiarz Odpowiedz

    16 maja 2012 at 11:35

    biedni tłustogłowi spamerzy,którzy z zazdrości atakują każdą reggae imprezę bo biedactwa tłoczą się w blues rocku we własnym sosie od kilkunastu lat.ja mam w dupie wasze tańce,hulanki i swawole i nie komentuję tych tańców i czarnych mszy nad zwłokami miejscowych czworonogów ;) ale zobaczcie jak to miło,gdy ktoś też do Was podejdzie stereotypowo i co wtedy ?

    każdy chodzi na imprezy jakie chce i to zależy od gustu i zasobności portfela,ja mogę nawet na Boysów jechać,a co ? zabawa pewnie przednia a i ponętnych dziewczyn odchowanych na wiejskiej śmietanie i mleku sporo.
    pokazałeś klasę i ogrom swojego człowieczeństwa “kopniak” nic tylko umierać z zachwytu,jakby ludzkość myślała tak jak Ty to byśmy nadal siedzieli na drzewie.bez pozdrowień

  16. pola Odpowiedz

    16 maja 2012 at 16:59

    Czy jest może jakaś rozpiska o której godzinie jakie zespoły?;)

    • ZgadnijKto Odpowiedz

      17 maja 2012 at 01:01

      nie wiadomo co i o której. totalny chaos po prostu, ale jaka szkoła takie juwenalia i czego się tutaj spodziewać po Tarnobrzegu, ktory jesli chodzi o studiowanie jest na szarym końcu stawki po prostu a PWSZ to szkola raczej dla bezrobotnych.