Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wyniki 10.kolejki Sandomierskiej Ligi Orlika

Maj 23, 2012 3:43 PM
10. kolejka Sandomierskiej Ligi Orlika rozegrana została w poniedziałek 21 maja na boisku przy ul. K.K. Baczyńskiego.

WYNIKI 10. KOLEJKI

Thunder – FC Portowa 4:7

(A.Dzieciuch 3, P.Wilczewski — M.Prokop 4, R.Chojnacki 2, M.Kozieja)

Sparta -Betony 40% 2:3

(P.Kęsy, M.Siejka — K.Adamczak 2, P.Kopeć)

CC Motor Sandomierskie ”Byki” – Drink Team 3:2

(A.Przewłocki 2, P.Maruszak — G.Gospodarczyk, M.Urbaniak)

Remix – S.C.K. 0:3

(P.Chojnacki, D.Ćmiel, A.Święcicki)

TPP Karpaciarze Mocni ! – Zakład Energetyczny 3:5

(D.Gudz, K.Szczepanek, G.Murek — P.Feledyn 2, D.Żurek 2, T.Ulok)

Blues – Automotive 1:3

(K.Chmiel 2, M.Dąda — K.Jaciubek)

KLASYFIKACJA PO 10. KOLEJKACH

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. CC Motor Sandomierskie “Byki” 10 28 9 1 0 57 – 15 +42
2. Automotive 10 27 9 0 1 38 – 10 +28
3. S.C.K. 10 24 8 0 2 34 – 14 +20
4. FC Portowa 10 21 7 0 3 36 – 25 +11
5. Remix 10 18 6 0 4 28 – 29 -1
6. Betony 40% 10 16 5 1 4 28 – 27 +1
7. Sparta 10 15 5 0 5 40 – 39 +1
8. Drink Team 10 10 3 1 6 27 – 35 -8
9. Thunder 10 7 2 1 7 34 – 45 -11
10. Blues 10 6 2 0 8 19 – 42 -23
11 Zakład Energetyczny 10 5 1 2 7 24 – 48 -24
12. TPP Karpaciarze Mocni ! 10 0 0 0 10 18 – 54 -36

KLASYFIKACJA FAIR PLAY PO 10 KOLEJKACH


ZESTAWIENIE STRZELCÓW

Lp. zawodnik drużyna gole
1 P.Kęsy Sparta 19
2 G.Pawelczyk S.C.K. 17
3 K.Chmiel Automotive 16
4 P.Kutek CC Motor Sandomierskie”Byki” 12
5 M.Prokop FC Portowa 12
6 K.Adamczak Betony 40% 12
7 Ł.Mazur CC Motor Sandomierskie”Byki” 11
8 Sz.Frydel FC Portowa 11
9 K.Musiał Drink Team 10
10 A.Dzieciuch Thunder 10
11 W.Obrębski Thunder 9
12 P.Sadok CC Motor Sandomierskie”Byki” 8
13 M.Kozieja FC Portowa 7
14 A.Klimczak Remix 7
15 M.Ambroży Blues 7
16 T.Ulok Zakład Energetyczny 7
17 Z.Chorab CC Motor Sandomierskie”Byki” 6
18 M.Białkowski S.C.K 6
19 D.Sowiński Remix 6
20 A.Partyka Sparta 6
21 Maciek Urbaniak Drink Team 6
22 D.Peda Zakład Energetyczny 6
23 A.Przewłocki CC Motor Sandomierskie”Byki” 5
24 R.Bakalarski Automotive 5
25 M.Dąda Automotive 5
26 R.Chojnacki FC Portowa 5
27 A.Sowiński Remix 5
28 M.Wnuk Betony 40% 5
29 W.Jarosz Blues 5
30 J.Dziewit TPP Karpaciarze Mocni ! 5
31 K.Szczepaniak TPP Karpaciarze Mocni ! 5
32 A.Niziałek CC Motor Sandomierskie”Byki” 4
33 M.Piętowski CC Motor Sandomierskie”Byki” 4
34 M.Garczyca FC Portowa 4
35 M.Buciur Sparta 4
36 M.Siejka Sparta 4
37 P.Wilczewski Thunder 4
38 M.Feledyn CC Motor Sandomierskie”Byki” 3
39 P.Maruszak CC Motor Sandomierskie”Byki” 3
40 D.Ćmiel S.C.K. 3
41 M.Szypuła S.C.K. 3
42 A.Święcicki S.C.K. 3
43 R.Saja Remix 3
44 R.Żukowski Remix 3
45 P.Kopeć Betony 40% 3
46 W.Abram Drink Team 3
47 Ł.Przyłucki Drink Team 3
48 P.Feledyn Zakład Energetyczny 3
49 G.Grębowiec Zakład Energetyczny 3
50 D.Żurek Zakład Energetyczny 3
51 D.Gudz TPP Karpaciarze Mocni ! 3
52 R.Bodura Automotive 2
53 G.Kędzierski Automotive 2
54 W.Szajniakowski Automotive 2
55 S.Tomala Automotive 2
56 P.Kończyk FC Portowa 2
57 G.Dynkowski Remix 2
58 P.Marzec Remix 2
59 B.Strużyński Remix 2
60 P.Żukowski Remix 2
61 M.Korczak Betony 40% 2
62 R.Muciek Betony 40% 2
63 Sz.Wójtowicz Betony 40% 2
64 Mariusz Urbaniak Drink Team 2
65 G.Dzieciuch Thunder 2
66 K.Grabowski Thunder 2

ZAPOWIEDŹ 11. KOLEJKI poniedziałek 28 maja

17:00  Drink – Team Remix

17:35  Zakład Energetyczny – Blues

18:10  S.C.K. – TPP Karpaciarze Mocni !

18:45  Betony 40% – CC Motor Sandomierskie ”Byki”

19:20  Automotive – Thunder

19:55  FC Portowa – Sparta

info: Sandomierska Amatorska Liga Orlika 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>