Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Trzech uczniów tarnobrzeskiego Gimnazjum nr 2 ze stypendiami od marszałka

Maj 24, 2012 1:48 PM

Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Jana Słomki w Tarnobrzegu po raz kolejny otrzymali stypendia przeznaczone dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych. Przyznaje je Marszałek Województwa Podkarpackiego w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską.

W roku bieżącym, ubiegający się o stypendia gimnazjaliści, musieli się wykazać średnią ocen z trzech przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i technicznych na poziomie co najmniej 5,00, mieć szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i olimpiadach oraz wysoką punktację ze sprawdzianu zewnętrznego po zakończeniu szkoły podstawowej.

Kryteria te spełniło trzech uczniów „Dwójki” z klas pierwszych i drugich.
Jak sami mówią: “Stypendium pozwoli nam rozwijać nasze pasje, kupić sprzęt, o którym mogliśmy jeszcze do niedawna tylko pomarzyć…”

Stypendialne osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 2 dowodzą, że warto rozwijać swoje pasje i zainteresowania nie tylko dla własnej satysfakcji, ale i osiągania, jak się okazuje, bardzo wymiernych korzyści.

Tegoroczni stypendyści dołączyli do największej w Tarnobrzegu grupy stypendystów „Dwójki” z lat ubiegłych.

tekst: Zenon Kiszczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>