Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Grali, wybierali i grillowali (fotoreportaż)

Czerwiec 3, 2012 11:47 AM

Robert Chmiel został nowym prezesem Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej na kolejne trzy lata kadencji, który na tym stanowisku zastąpił Jacka Szarka. Taka decyzja zapadła podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego TSSPS, które w minioną sobotę odbyło się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła” obok byłego już basenu otwartego.

To już taka nasza doroczna tradycja. W trakcie obrad rozgrywany jest bowiem turniej siatkówki plażowej, a członkowie Stowarzyszenia maja okazje spotkać się przy grillu i podsumować kolejny sezon nie tylko grających w drugiej lidze siatkarek, ale także rozgrywek amatorskich – mówi Jacek Szarek, dodając, że czas najwyższy by stery Stowarzyszenia po blisko dwudziestu latach przekazać młodszym kolegom, którzy sprawdzili się w dotychczasowych działaniach na rzecz rozwoju tej dyscypliny sportu w Tarnobrzegu, a do takich osób należy Robert Chmiel.

Dziękując wyborcom za zaufanie i powierzenie mi tego zaszczytnego stanowiska przez nowo wybrany zarząd, pragnę zapewnić, że nie zamierzam dokonywać rewolucyjnych zmian w dotychczasowej działalności Stowarzyszenia. Na pewno spróbujemy zrobić coś nowego na zasadzie promocji siatkówki żeńskiej, szczególnie jeżeli chodzi o szkolenie młodych adeptek, bo naszą ambicją jest, by w zespole grały nasze wychowanki. To oczywiście „melodia przyszłości”, ale wierzę, że przy pomocy miasta, które przejmuje grupy młodzieżowe uda nam się cel osiągnąć. Oczywiście nie muszę dodawać, że w dalszym ciągu będziemy kłaść duży nacisk na siatkówkę amatorską od dzieci do grup zaawansowanych, bo takie zapotrzebowanie w Tarnobrzegu jest i to bardzo duże – stwierdził nowy sternik TSSPS.

Wiceprezesami Stowarzyszenia wybrani zostali: Andrzej Dróbkowski i Wacław Salamucha, skarbnikiem Jacek Szarek, a sekretarzem Robert Piątkowski.

Podczas Walnego wybrano również Komisję Rewizyjną, której przewodniczącym został Arkadiusz Tofilski, a członkami: Andrzej Sanojca i Marek Baleja.

W turnieju siatkówki plażowej zwyciężyła ekipa w składzie: Aleksander Kondrat, Karol Jarosiński i Robert Chmiel. Na drugim miejscu uplasowali się: Michał Czuryło, Sebastian Nowak i Paweł Mastalerz, a na trzecim: Magdalena Sas, Krystian Sas i Patryk Jadach.

Najlepsi nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami, dyplomami i nagrodami. Dodatkowo Andrzej Dróbkowski – trener II ligowych siatkarek Anser Siarki Tarnobrzeg otrzymał z rąk prezesa KS Siarki Wacława Salamuchy pamiątkowy grawerton za dotychczasowy wkład w rozwój tarnobrzeskiej siatkówki.

foto:Agnieszka Nycz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>