Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka gromi Stal i awansuje do II ligi! (fotoreportaż oraz video HD)

Czerwiec 7, 2012 12:23 AM

Siarka Tarnobrzeg rozgromiła Stal Kraśnik 6:1 (4:0) i awansowała do II ligi!

Pierwszą bramkę dla Siarki zdobył w 13 min. Kamil Zalewski, niespełna 10 min. później wynik na 2:0 podwyższył Jacek Kuranty. Na kolejne bramki kibice nie musieli długo czekać, już w 25 min. pięknym strzałem popisał się Bartosz Madeja a 4 min później na listę strzelców ponownie wpisał się Kamil Zalewski. Piątą bramkę dla Siarki zdobył w 52 min. Jakub Zabłocki, zaś autorem ostatniego gola w tegorocznych rozgrywkach jest Tomasz Wolan. Honorową bramkę dla gości zdobył Daniel Szewc w 54 min.

SIARKA TARNOBRZEG – STAL KRAŚNIK 6-1 (4-0)

Bramki:Zalewski (13,29), Kuranty (22), Madeja (25), Zabłocki (52), T. Wolan (80) – Szewc (54)

Siarka: Ćwiczak – Jakubowski (74. Kabata), Jakubiec, Beszczyński (71. Łukawski), Łuczakowski – Hynowski, Kuranty, Madeja – Kwieciński, Zalewski (74. Bażant) – Zabłocki (71. T. Wolan)

Stal: Zapał (65. Kurzępa) – Prasnal, Brytan, Cardoso-Ferreira, Leziak – Pacek, Szewc, Mielniczuk, Mietlicki – Drozd, Szczawiński (46. Kalisz)

Pomeczowe komentarze:

- mówi trener Michał Szymczak
- mówi były trener Adam Mażysz:
- mówi kapitan Siarki Janusz Hynowski
- mówi bramkarz Łukasz Ćwiczak
- mówi napastnik Jakub Zabłocki
- mówi p.o. prezes Stowarzyszenia “Złota Siarka” Waldemar Serafin

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

foto: Maciej Niezgoda

10 Responses to Siarka gromi Stal i awansuje do II ligi! (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Siarka_Tbg Odpowiedz

    7 czerwca 2012 at 01:34

    II liga II liga SIARECZKA!

  2. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    7 czerwca 2012 at 01:43

    Kibice bardzo jechali po Mastalerzu a gdyby nie on to dalej budowalibyśmy drużynę do gry w II lidze… Jest jaki jest, wszyscy dobrze wiemy jaki ale z awansu cieszymy się wszyscy. Drużynę mieliśmy najlepszą ale na początku tej rundy brakowało nam szczęścia i frajersko traciliśmy punkty. Tak na prawdę to awansowaliśmy nie dzięki naszej grze tylko dzięki Izolatorowi, który urwał punkty Awii, gdyby nie oni to dziś była by kolejna stypa jak po zwycięskim meczu z Awią a nie radość.

    • spoko Odpowiedz

      7 czerwca 2012 at 18:00

      Nie znam się na piłce ani na lidze, więc nie wiem też, jaką rolę w awansie odegrał pan Mastalerz?

  3. ZKS Odpowiedz

    7 czerwca 2012 at 09:31

    czekamy, czekamy

  4. asdasd Odpowiedz

    7 czerwca 2012 at 12:42

    ZKS,

    Na co? na wpierd%^ na stadionie jak i po za nim?

    • Landrynka Odpowiedz

      7 czerwca 2012 at 20:55

      Spokój chłopaki po co te bójki? Jesteśmy kibisami a nie chuliganami. ZKS Stalowa Wola czy ZKS Rzeszów?

    • Karol Odpowiedz

      7 czerwca 2012 at 21:07

      A do kiboli Siarki nie chciałbyś czasem dostać w pier?’% ???

  5. Czereśniak Odpowiedz

    7 czerwca 2012 at 13:12

    Brawo Siarka! Piękne gole aż miło popatrzeć. Wierzyłem w Was do końca i nie zawiedliście. Jak kolega wyżej wspomniał szczęście Wam dopisało i stało się. Teraz dopiero zacznie się rewolucja w klubie. Kto będzie strategicznym sponsorem?

  6. anty siara Odpowiedz

    8 czerwca 2012 at 14:40

    cieszcie się buraki cieszcie, po kilku laniach na boisku i poza nim zapragniecie powrotu na świeżo zaorane boiska, pieczarki zbierać…