przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

“Słowa prezydenta Mastalerza to kłamstwo i mianipulacja” – oświadczenie Zarządu Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Czerwiec 11, 2012 10:15 AM

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU TARNOBRZESKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W SPRAWIE REMONTU UL. KONFEDERACJI DZIKOWSKIEJ W TARNOBRZEGU

“Zarząd Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej po raz kolejny stanowczo zaprzecza kłamstwom prezydenta Norberta Mastalerza. To kolejny element prowadzonej przez niego kampanii nieprawdziwych i godzących w dobre imię spółdzielni oszczerstw oraz pomówień. Tym razem sprawa dotyczy remontu ul. Konfederacji Dzikowskiej i bulwersuje tym bardziej, że do jego rozpropagowania użyto oficjalnej strony miasta. W sposób świadomy i zamierzony pan Mastalerz przekazał także te ewidentnie nieprawdziwe informacje lokalnym mediom.

Zakończenie remontu ulicy Konfederacji Dzikowskiej, pan Mastalerz podsumował na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Tarnobrzeg. Cytat: „Natomiast jeżeli chodzi o brak chodnika, na który skarżą się mieszkańcy, to niestety nie jest to zależne od nas. Jest to teren, który Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa sprzedała firmie McDonalds, a my nie możemy na czyimś prywatnym gruncie wybudować chodnika – wyjaśnia Prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.”

Jest to ewidentne kłamstwo i manipulacja.

Prawda jest daleka od słów pana Mastalerza. Od krawężnika wyremontowanej ulicy, w stronę restauracji McDonalds jest pas ziemi o szerokości ok. 6 m, ciągnący się od ul. Wiejskiej aż do bloku Konfederacji Dzikowskiej 6. Właścicielem tej działki zgodnie z ogólnodostępną prezentacją na Geoportalu jest… gmina Tarnobrzeg! W związku z tym kłamstwem jest twierdzenie przez pana Mastalerza, że brakło mu miejsca na chodnik. Tym bardziej że w tym pasie ziemi… zostały postawione latarnie. Pan Mastalerz ma pełną świadomość własnego kłamstwa, o czym świadczy m.in. fakt, że w dn. 27 października 2011 roku zwrócił się do Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, z wnioskiem o możliwość zajęcia części gruntu spółdzielni… pod budowę chodnika przy ul. Konfederacji Dzikowskiej i pismem z 21 listopada zgodę tę uzyskał! Od samego początku remontu planowana była więc budowa chodnika, która ostatecznie w niewyjaśnionych okolicznościach została usunięta z zakresu prac budowlanych.

Jesteśmy zbulwersowani kolejną próbą zrzucenia przez pana Mastalerza odpowiedzialności za własną ignorancję i niekompetencję – na Tarnobrzeską Spółdzielnię Mieszkaniową. Stanowczo protestujemy przeciwko kłamstwom i manipulacjom prezydenta miasta, zaplanowanym świadomie, w celu oczernienia Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i jej członków. Tym bardziej, że cała ta sytuacja – z winy prezydenta miasta – negatywnie odbija się na wzajemnej współpracy na rzecz mieszkańców Tarnobrzega.

Na koniec retorycznie pytamy: Kiedy wreszcie pan Mastalerz jako prezydent miasta, zacznie brać odpowiedzialność za własne decyzje i przestanie ich konsekwencjami obarczać innych…?!”

 

Informację o zakończonej modernizacji ul. Konfederacji Dzikowskiej zamieszczoną przez Urząd Miasta znajdziesz tutaj

źródło: Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa

6 Responses to “Słowa prezydenta Mastalerza to kłamstwo i mianipulacja” – oświadczenie Zarządu Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

 1. sm Odpowiedz

  11 czerwca 2012 at 11:48

  no nie ładnie :(

 2. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  11 czerwca 2012 at 13:10

  Bardzo dobrze. Nie odpuszczajcie. Ciekawe czy UM umieści sprostowanie na stronie UM czy dalej w zaparte będzie trwać przy swoim.

 3. @ Odpowiedz

  11 czerwca 2012 at 15:48

  fiu fiu Zarząd Spółdzielni nazwał prezydenta miasta kłamcą – szykuje się niezła jatka a przy okazji prawda wyjdzie na jaw.

  • mieszkaniec osiedla Odpowiedz

   11 czerwca 2012 at 16:03

   Jak już dojdą czyj to teren i ustalą kto ma wybudować chodnik to może wreszcie położą kilka płytek czy kostek i nazwą to chodnikiem.

   Mastalerz rozbija stare układy w mieście(na rzecz nowych-swoich) ale Spółdzielniany beton jest nie do ruszenia a nawet kąsa :)

 4. wacek Odpowiedz

  11 czerwca 2012 at 21:17

  Perfidny kłamca i manipulator z tego Masztalerza

 5. geodeta Odpowiedz

  11 czerwca 2012 at 23:13

  Łapy opadają, jaką skrajną ignorancją wykazują się pracownicy spółdzielni!!! Szanowni ignoranci z TSM, geoportal to jest obrazek,często wart tyle co mapa naszkicowana przez dzieciaka. Zróbcie zrzutkę i weźcie sobie geodetę, który wam przedstawi czarno na białym kto jest właścicielem i w jakich granicach danej działki, a nie kompromitujcie się niewiedzą i ignorancją. Nie bronię Mastalerza, tylko weźcie sobie uświadomcie, że ma on na rzut beretem po drugiej stronie ulicy Grodzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, a co za tym idzie informację, nie jak wasza z obrazka lecz rzetelną. Tak więc może wam być głupio jak wyjdzie na jego stronę… ale to już wasza sprawa odkrywcy prezentacji z geoportalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>