przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

17.06 (niedziela) I Festiwal Piosenki Maryjnej w Tarnobrzegu

Czerwiec 14, 2012 1:04 PM

Rycerze Kolumba w Tarnobrzegu zapraszają przedszkolaków, dzieci, młodzież i dorosłych na I Festiwal Piosenki Maryjnej „Kto śpiewa podwójnie się modli”. Festiwal odbędzie się w parafii p.w. MBNP w Tarnobrzegu w dniu: 17 czerwca 2012 roku.

REGULAMIN FESTIWALU

1. Festiwal jest organizowany dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
2. Udział w Festiwalu mogą brać pojedyncze osoby – soliści, jak również grupy: zespoły muzyczne, schole, chóry, zespoły ludowe, itp. Mogą to być zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.
3. Festiwal będzie miał charakter Przeglądu Piosenki Maryjnej.
4. Podczas występu uczestnicy mogą wykorzystywać swoje instrumenty muzyczne.
5. Osoby bez instrumentów mogą przynieść ze sobą i wykorzystać podkład muzyczny.
6. Udział na Festiwalu mogą brać również osoby prezentujące utwór słowno-muzyczny oraz prezentujące utwory z elementami tanecznymi.
7. Pieśń, piosenka, utwór musi mieć motyw Maryjny.
8. Ilość piosenek jaka może być prezentowana: 1 lub 2 – w zależności od ilości uczestników.
9. Całościowy występ jednej osoby lub zespołu nie może przekroczyć 10min.
10. W zależności od ilości uczestników występy będą podzielone na kategorie wiekowe. Dodatkowo Festiwal może być rozłożony na dwa dni (tj. dodatkowo sobotę poprzedzającą – 16 czerwca).
11. Zgłoszenie odbywać się będzie drogą mailową na adres: rycerze.kolumba.tbg@gmail.com do dnia 14 czerwca lub osobiście po mszy św. w zakrystii przynosząc wypełniony formularz do dnia 10 czerwca.
12. Formularz należy pobrać ze strony internetowej: www.rycerzekolumba.tbg.net.pl
13. Wszelkie dodatkowe informacje i zmiany w regulaminie oraz dokładna godzina zostanie podana na stronie internetowej Rycerzy Kolumba.
14. Wymagane informacje: imię nazwisko, nazwa zespołu, ilość osób grupy, miejscowość, parafia, szkoła, klasa, imię i nazwisko rodzica, opiekuna lub prowadzącego grupę, telefon kontaktowy, informacja o wykonawcy lub zespole (szczególne osiągnięcia), ilość i tytuły prezentowanych piosenek.
15. Organizatorzy dla wszystkich uczestników przewidują pamiątkowe dyplomy i upominki.
16. Osoby biorące udział w Festiwalu lub rodzice dzieci występujących wyrażają zgodę na podanie potrzebnych danych potrzebnych do przeprowadzenia Festiwalu.
17. Biorący udział w Festiwalu osoby lub rodzice występujących dzieci wyrażają zgodę na ewentualne umieszczenie zdjęć lub filmów z przeprowadzonego Festiwalu, a także imienia i nazwiska lub nazwy zespołu, miejscowości, itp. w internecie, prasie, radiu czy telewizji.

info: Rycerze Kolumba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>