Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

OKS Mokrzyszów awansuje do IV ligi! (fotoreportaż oraz video HD)

Czerwiec 18, 2012 8:36 AM

Osiedlowa drużyna piłkarska z Mokrzyszowa zagra w sezonie 2012/13 w IV lidze. Awans piłkarze z Mokrzyszowa przypieczętowali pewnym zwycięstwem nad Sanem Wrzawy 6:1.

Awansem OKS Mokrzyszów zakończył świetny sezon, w którym piłkarze zanotowali 23 zwycięstwa, 5 remisów i tylko 2 porażki. Drużynę prowadziło dwóch szkoleniowców, w rundzie jesiennej Michał Szymczak, w wiosennej zaś Stanisław Gielarek.

Mówi prezes OKS Mokrzyszów Zbigniew Hara:Mówi trener Michał Szymczak:

Mówi Trener Stanisław Gielarek:Mówi Krzysztof Haliniak:

Mówi Janusz Kłos:

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

7 Responses to OKS Mokrzyszów awansuje do IV ligi! (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    18 czerwca 2012 at 10:43

    Gratulacje. Należało się chłopakom. Okręgówka nie dla nich.

  2. Oksa Odpowiedz

    18 czerwca 2012 at 10:52

    Nie wierzę !!! Mokrzyszów w IV lidze ale jaja.

  3. iskiereczka Odpowiedz

    18 czerwca 2012 at 13:15

    czasy się zmieniają Iskra Sobów, która kiedys grała w IV lidze teraz spadła do A klasy… Życzę sukcesów Mokrzyszowowi. Pozdrawiam

  4. Ja Odpowiedz

    18 czerwca 2012 at 16:32

    Juz po prostu nie moge wytrzymac czy jest jakas impreza czy jakas incjatywa w tym miescie gdzie nie pojawia sie rezydent? Albo inaczej czy to zawsze trzeba pozować i pokazywać się jakby było się kimś wyjątkowym? od narodowego po mokrzyszów jak dla mnie żenada !!

  5. cnnc Odpowiedz

    18 czerwca 2012 at 16:57

    Brawo, należało się chłopakom jak psu buda. Oby tak dalej.

  6. k. Odpowiedz

    18 czerwca 2012 at 18:56

    a pewnie, że się im należało!!!!
    GRATULACJE!!!!!!!! :) ))))))

  7. iskiereczka Odpowiedz

    18 czerwca 2012 at 19:52

    Teraz dopiero OKS pozna prawdziwy smak zwycięstwa. W okręgówce zbyt łatwo było.