Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Koncert Dziecięcej Orkiestry Dętej

Czerwiec 18, 2012 11:18 PM

Popisowy koncert Dziecięcej Orkiestry Dętej odbył się w niedzielę 17 czerwca w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji. Zespół powstałej dzięki staraniom kadry instruktorów Sandomierskiej Orkiestry Dętej.

Dziecięca orkiestra składa się z uczniów biorących udział w zajęciach kilku sekcji muzycznych i jest bezpośrednim zapleczem głównego zespołu. Podczas koncertu – prowadzący popołudniowe muzyczne spotkanie Janusz Chabel podsumował całoroczny cykl przygotowań, szkolenia i rozwijania umiejętności muzycznych, który organizowany jest podobnie jak w poprzednich latach edukacyjnych w placówkach MOSiR.

Młodzi muzycy skupieni w klubie „Pierwsze Nutki” prowadzonym przez instruktorów Annę Rajkowską i Leszka Płatka otrzymali w towarzystwie starszych koleżanek i kolegów okolicznościowe dyplomy, podziękowania za systematyczną pracę i życzenia udanych wakacji.

Dziecięca Orkiestra po wykonaniu programu koncertu otrzymała owacje publiczności oraz podziękowanie od Burmistrza Sandomierza a także dyplomy i słodkie upominki, wręczone przez Dyrektora MOSIR Janusza Chabla. Koncert przebiegał w milej atmosferze, spowodowanej obecnością Rodziców i Sympatyków „Małej Orkiestry”, a muzyczne popisy solistów i całego zespołu mogły się podobać bo wykonywane były na dobrym poziomie i z muzyczną młodzieńczą fantazją.

foto&info: Rahid Hemine/MOSiR Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>