Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Lipcowy repretuar kina TDK

Czerwiec 25, 2012 6:43 PM

Kino TDK zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru. INFORMACJE I REZERWACJA BILETÓW: TDK – Dział ARA, tel. 15 822 21 10, w. 24, www.tdk.tarnobrzeg.pl, e-mail: film@tdk.tarnobrzeg.pl

Od 2- 31 lipca 2012 r. KINO NIECZYNNE – remont

KOT W BUTACH

Przygody uwielbianego przez wszystkich kota… przyjaciela Shreka… Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kociłapka. Zanim jednak Kot w Butach poznał zielonego ogra, był już znanym w okolicy zawadiaką. Znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku!

29-30.06.2012 r., godz. 17.45

1.07.2012 r., godz. 17.45


video:wwwdubbingpl

GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE

Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla.

29-30.06.2012 r., godz. 16.00

1.07.2012 r., godz. 16.00

video: KinoSwiatPL

POŁÓW SZCZĘŚCIA W JEMENIE

dramat, komedia, romans,Wielka Brytania, 2012, 1 godz. 52 min., reżyseria: Ciasse Hallstrom,

obsada: Ewan MacGregor, Emily Blunt, Kristin Scott Thomas

Niezwykle oryginalna i pełna ciepłego humoru produkcja twórców “Slumdoga. Milionera z ulicy” i “Czekolady”. Film, w którym nawet Ewan McGregor jest debiutantem w miłości, a Emily Blunt nie musi ubierać się u Prady, aby znaleźć prawdziwe szczęście. Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. Rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na… pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd – władze Wielkiej Brytanii za wszelką cenę szukają atrakcyjnej historii dla mediów. Dzięki niesamowitemu, acz przepełnionemu wiarą i nadzieją, planowi jemeńskiego szejka Fred i Harriet przypomną sobie co oznacza dawno przez nich zapomniane słowo: szczęście.

29-30.06.2012 r., godz. 19.30

1.07.2012 r., godz. 19.30

video: HeliosPolska

foto oraz opisy filmów za www.filmweb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>