przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

07.08 (wtorek) Tarnobrzeg: Bezpłatne określanie profilu zainteresowań zawodowych

Sierpień 1, 2012 2:06 PM

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Masz wątpliwości czy wybrany kierunek kształcenia jest zgodny z twoimi predyspozycjami? A może chciałbyś rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania? Odkryj swój potencjał zawodowy odwiedzając Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu.

We wtorek 7 sierpnia br. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu zaprasza na „Dzień z Kwestionariuszem Zainteresowań Zawodowych” (KZZ).

Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych to narzędzie diagnostyczne, które służy do badania zainteresowań zawodowych. Powstał on w oparciu o najbardziej użyteczne teorie doradztwa zawodowego oraz współczesną wiedzę na temat zainteresowań zawodowych.

Kwestionariusz pomaga w określeniu preferencji zawodowych, kierunku kształcenia lub szkolenia, pomocny jest przy dokonywaniu wyboru lub zmiany zawodu. Wynik badania określa profil zainteresowań zawodowych, na który składa się 11 skal zainteresowań: artystyczne, badawcze, handlowe, komunikacyjne, konwencjonalne, mechaniczne, opiekuńcze, perswazyjne, przedsiębiorcze, realistyczne i społeczne. Test wyboru zawiera 209 pytań w wersji dla dorosłych i 224 w wersji młodzieży. Wypełnienie kwestionariusza w wersji komputerowej lub papierowej zajmuje około 60 min. Badanie jest bezpłatne.

Po wypełnieniu testu osoba badana otrzymuje raport zawierający opisy skal zainteresowań, w których uzyskała wyniki wysokie, przeciętne lub niskie. Wyniki badania omawiane są wspólnie z doradcą zawodowym, który na ich podstawie oraz indywidualnej rozmowy może ocenić potencjał zawodowy osoby badanej.

KZZ jest przydatnym narzędziem w badaniu predyspozycji zawodowych młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem kierunku kształcenia czy też zawodu, a nie do końca jeszcze są pewni w jaki sposób zaplanować swoją przyszłość zawodową, dlatego do zbadania swojego potencjału zawodowego Centrum zaprasza w szczególności młode pełnoletnie osoby, a także bezrobotnych i poszukujących pracy.

adres:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Pl. B. Głowackiego 34

39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 822 55 15

4 Responses to 07.08 (wtorek) Tarnobrzeg: Bezpłatne określanie profilu zainteresowań zawodowych

 1. kicia Odpowiedz

  1 sierpnia 2012 at 16:54

  A Ci jak zwykle udają, że coś robią

 2. bezrobotny Odpowiedz

  1 sierpnia 2012 at 17:43

  Wszędzie tylko doradzają i pośredniczą a i tak gówno z tego wychodzi. Najważniejsze, że doradcy i pośrednicy mają ciepłe posadki i o pensyjki nie muszą się martwić.

 3. Adrian\UK Odpowiedz

  1 sierpnia 2012 at 17:52

  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu co to takiego i kto to finansuje? Ja za darmo doradzę młodym i starym, szkoda czasu na naukę, im szybciej kupicie bilet w jedną stronę i wyjedziecie z tego głupio zarządzanego kraju tym lepiej dla Was. W UK każdy kto ma obojętnie jaką pracę żyje normalnie i jest w stanie trochę odłożyć. Odłóżcie w Polsce cokolwiek z pensji 200-300 większej niż najniższa krajowa mieszkając z rodziną w bloku(wynajętym lub z kredytem)

 4. PSL Odpowiedz

  2 sierpnia 2012 at 01:25

  Ja zapraszam do wstąpienia w szeregi partii politycznej, beczka wazeliny i kanister wypitej wódy z odpowiednimi osobami i ciepła posadka zawsze się znajdzie. Osoby inteligentne oraz samodzielnie myślące nie są tam mile widziane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>