Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

25.08 (sobota) Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków, godz. 17

Sierpień 23, 2012 12:03 PM

W najbliższą sobotę drużyna Siarki Tarnobrzeg podejmie na własnym stadionie drużynę MKS Znicz Pruszków. Mecz w ramach 4 kolejki II ligowych rozgrywek w grupie wschodniej odbędzie się w sobotę 25 sierpnia, początek godz.17. Od sobotniego spotkania przy wejściu na trybunę stadionu miejskiego należy okazać dowód tożsamości.

Po trzech kolejkach Siarka z dorobkiem dwóch punktów zajmuje trzynastą lokatę w tabeli. Przed tarnobrzeską drużyną trudne zadanie, pojedynek z niepokonaną w tym sezonie drużyną Znicza Pruszków. Piłkarze z Pruszkowa odnosząc dwa zwycięstwa – nad Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 i Resovią Rzeszów 1:0 oraz bezbramkowo remisując z Wisłą Płock zgromadzili na swym koncie 7 punktów, co daje im trzecią pozycję w klasyfikacji.

Pozostałe mecze: Motor Lublin – Olimpia Elbląg, Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów, Pogoń Siedlce – Pelikan Łowicz, Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wisła Puławy, Garbarnia Kraków – Unia Tarnów, Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki

Mecz pomiędzy Wisłą Płock a Concordią Elbląg rozegrany zostanie 28 sierpnia.

9 Responses to 25.08 (sobota) Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków, godz. 17

  1. Wojtek Odpowiedz

    23 sierpnia 2012 at 17:16

    To że będzie ciężko wszyscy wiemy. Z każdym nie będzie łatwo. Liczę że tym razem szczęście dopisze naszym i z kilku strzałów pójdzie jakiś w światło bramki i…

  2. intel Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 03:10

    Dlaczego o tak późnej godzinie szanowni panowie prezesi?Myślcie trochę to nie boli!O 14 to jeszcze trochę ludzi by poszło.A tak to o tej porze wolę inne rozrywki np.grilla a nie ten badziewiany obecny poziom gry KS-u.

  3. d Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 11:18

    Nikt cię nie zmusza, nie przyłaź, grilluj i marudź dalej.

  4. do intela Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 11:59

    panie intel, niektórzy o 14 jeszcze pracują dlategoż o 17:00 jest idealna pora na mecz. nie wszyscy mogą sobie pozwolić na grillowanie co sobota

  5. Fix Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 13:37

    Nigdy wszystkim nie dogodzi. Dużo łatwiej przełożyć grilla z g.17 na g.19 niż wcześniej wyrwać się z pracy.

  6. blaszany bębenek Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 14:47

    Przyszedłbym ale pewnie mnie nie wpuszczą.:(

  7. niko Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 23:26

    Ale przekładać grilla na taki badziew?To się nie wroti.

  8. ada Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 23:32

    Nie chodzi o to żeby Intel nie przychodził na mecze Siarki,ale ma rację.Co ta drużyna obecnie za “muszynio”gra?Dno!!!Nie ma co oglądać!!!

  9. zaiks Odpowiedz

    24 sierpnia 2012 at 23:35

    Do d,co cię nikt nie zmusza?Za cieniactwo nikt mądry ni będzie płacił.