Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Do 25 września potrwają konsultacje społeczne w sprawie tras rowerowych

Sierpień 31, 2012 12:01 AM

W związku z opracowywaniem koncepcji budowy tras i ścieżek rowerowych przez Stowarzyszenie „Zielone Mazowsze” do 25 września br. trwają konsultacje społeczne. Spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu odbędzie się 11 września br. (wtorek), o godz. 16.00, w budynku Ratusza, przy Rynek 1.

Uwagi do opracowania należy przesyłać e-mailem na adres: rytel(at)poczta.onet.pl lub pocztą na adres stowarzyszenia w terminie do 25 września, najlepiej korzystając z formularza ankiety. Ankiety oraz dalsze materiały uzupełniające zostaną zamieszczone na stronie Stowarzyszenia “Zielone Mazowsze” ( http://www.sandomierz.zm.org.pl ) na początku września.

W razie potrzeby zostanie ogłoszona druga tura konsultacji z ponownym spotkaniem konsultacyjnym na początku października, ale zakresem ponownych konsultacji będą tylko rozwiązania szczegółowe, w tym koncepcje skrzyżowań. Nie będą wówczas już przyjmowane ogólne uwagi do kształtu sieci.

Na stronie http://www.sandomierz.zm.org.pl/, w bocznym menu znajdują się materiały – diagnoza stanu istniejącego oraz mapa i opis planowanej infrastruktury rowerowej – jako pliki PDF do pobrania.

źródło: UM Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>