Siarka remisuje z Concordią (fotoreportaż oraz video HD)

Czwarty remis w tym sezonie zanotowali piłkarze Siarki Tarnobrzeg, pojedynek dwóch beniaminków II ligi Siarki i Concordii Elbląg zakończył się wynikiem 1:1 (1:1). Mecz rozegrany został w sobotę 8 września w Tarnobrzegu.

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyli goście, w 19 min. po strzale Mateusza Szmydta Concordia objęła prowadzenie w spotkaniu. Bramkę wyrównującą dla Siarki strzelił 10 minut później Bartosz Madeja.

Po 6 kolejkach Siarka z dorobkiem 7 punktów zajmuje 12 lokatę w tabeli, której przewodzi Unia Tarnów (13 pkt). Kolejnym rywalem tarnobrzeskiego zespołu będzie Wisła Puławy, mecz rozegrany zostanie w sobotę 15 września w Puławach. Początek godz.16.

Siarka: Kamil Beszczyński – Bartosz Madeja, Jacek Kuranty, Jarosław Piątkowski, Rafał Zawłocki, Jakub Łuczakowski, Łukasz Cichos (45′ Daniel Beszczyński), Konrad Stępień (45′ Mateusz Janiec), Janusz Hynowski, Tomasz Wolan (75′ Adrian Gębalski), Wojciech Jakubiec

Concordia: Hieromin Zoch – Miachał Lepczak, Tomasz Sambor, Szymon Sadowski, Mateusz Bogdanowicz, Radosław Stępień, Tomasz Wiercioch (69′ Bartłomiej Florek), Mateusz Szmydt (83′ Filip Zawierowski), Jakub Zejglic, Damian Szuprytowski (80′ Bartosz Drewek), Łukasz Nadolny (73′ Adrian Korzeniewski)

żółta kartka – 54′ Madeja

Wyniki pozostałych spotkań: Wigry Suwałki – Motor Lublin 2:1, Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 0:4, Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Stal Rzeszów 1:0, Wisła Płock – Pelikan Łowicz 1:2, Resovia Rzeszów – Wisła Puławy 0:0, Garbarnia Kraków – Radomiak Radom 2:1, Unia Tarnów – Znicz Pruszków 0:0, Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce 2:0