Wisła Sandomierz remisuje w Myślenicach

Beniaminek III ligi Wisła Sandomierz zremisowała 1:1 (0:0) z Dalinem Myślenice w meczu 8 kolejki rozgrywek. To trzeci remis podopiecznych trenera Krawca w tegorocznym sezonie.

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył tuż po przerwie, w 47 minucie Dawid Litewka. Bramkę wyrównującą strzelił w 67 minucie Karol Kostrzewa.

Dalin: Kamil Turbasa — Jakub Słonina (46 Szymon Tokarz), Michał Kowalski , Patryk Banaszkiewicz (80 Michał Wojtan), Przemysław Senderski (75 Szymon Cygal), Sebastian Sepioł, Dawid Litewka, Paweł Szwajdych, Andrzej Biel, Maciej Papież, Dariusz Nowak (75 Emil Bałucki)

Wisła: Daniel Furtak — Daniel Chorab, Sebastian Kocój, Damian Pietroń, Bartłomiej Gołasa, Maciej Ziółek (70 Łukasz Adamczyk), Adrian Chamera , Grzegorz Rzeszutek, Marcin Pietrucha (65 Karol Kostrzewa), Damian Nogaj, Tomasz Ryczek (83 Przemysław Michalski)

żółte kartki: Kowalski, Banaszkiewicz – Chamera, Ryczek

Kolejnym rywalem Wiślaków będzie wicelider rozgrywek Beskid Andrychów. Mecz odbędzie się w niedzielę 30 września, początek godz.15.

Wyniki pozostałych sobotnich spotkań w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej: Bocheński KS – Janina Libiąż 4:0, Przebój Wolbrom – Limanovia Limanowa 0:3, Poprad Muszyna – Hutnik Nowa Huta 2:0, Beskid Andrychów – Granat Skarżysko-Kamienna 0:0,

Mecze pomiędzy Juventą Starachowice a Łysicą Bodzentyn, Czarnymi Połaniec a Szreniawą Nowy Wiśnicz, Lubaniem Maniowy a Wierną Małogoszcz rozegrane zostaną w niedzielę 23 września.

info: własne, kielecka.piłka