Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kolejna porażka piłkarzy Siarki Tarnobrzeg

Październik 6, 2012 10:10 PM

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali w Niepołomicach z miejscową Puszczą 2:4 (1:3) w meczu 11 kolejki II ligowych spotkań w grupie wschodniej. Podopieczni trenera Szymczaka nie odnieśli zwycięstwa od siedmiu spotkań.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w 4 minucie spotkania, po strzale samobójczym Kamila Stępnia. Kilkanaście minut później znów cieszyli się piłkarze z Niepołomic, kiedy to w 18 minucie piłkę do siatki wpakował Paweł Moskwik. 6 minut później, zrehabilitował się Kamil Stępień strzelając pierwszą bramkę dla Siarki. Niestety już w 39 minucie meczu, Łukasz Ćwiczak kolejny raz musiał wyciągać piłkę z bramki, po strzale Mateusza Cholewiaka. Czwartego i ostatniego w tym meczu gola dla gospodarzy zdobył w 58 minucie autor drugiej bramki Paweł Moskwik. Ostateczny wynik meczu na 4:2 ustalił w 64 minucie Janusz Hynowski.

Podopieczni trenera Szymczaka w ostatnich siedmiu meczach zdobyli zaledwie 3 punkty. Łącznie mając na koncie 8 punktów zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem Siarki będzie Motor Lublin. Mecz zaplanowano na sobotę 13 października, początek godz.15.

Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg 4:2 (3:1)
bramki: Konrad Stępień 4 (s), Paweł Moskwik 18, 58, Mateusz Cholewiak 39 – Konrad Stępień 24, Janusz Hynowski 64

SKŁADY (wyjściowe)
Puszcza Niepołomice: Krystian Stępniowski, Damian Szymonik, Tomasz Księżc, Łukasz Jurkowski, Leszek Tarasek, Paweł Strózik, Łukasz Nowak, Mateusz Cholewiak ,Dawid Kałat, David Paul, Paweł Moskwik

Siarka Tarnobrzeg: Łukasz Ćwiczak, Daniel Bieszczyński, Krzysztof Szpond, Wojciech Jakubiec, Rafał Zawłocki,Konrad Stępień, Janusz Hynowski, Bartosz Madeja, Jarosław Piątkowski, Mateusz Janiec, Łukasz Cichos

Wyniki pozostałych spotkań: Wisła Puławy – Radomiak Radom 1:1, Stal Rzeszów – Unia Tarnów 2:0, Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków 1:1, Motor Lublin – Resovia Rzeszów 1:1, Stal Stalowa Wola – Wisła Płock 0:1, Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0

Mecze: Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków, Concordia Elbląg – Wigry Suwałki rozegrane zostaną w niedzielę.

KLASYFIKACJA ZA 90min.pl

źródło: MKS Puszcza Niepołomice, 90min.pl

14 Responses to Kolejna porażka piłkarzy Siarki Tarnobrzeg

1. siarkoholik Odpowiedz

6 października 2012 at 23:06

z Motorem mecz na szczycie :) oprocz kiboli Siarki i Motoru bedzie chyba garstka ludzi ;)

2. davey Odpowiedz

6 października 2012 at 23:27

Ile jeszcze Siarka meczów musi przegrać,by ten nieudacznik,”tarnobrzeski murinio” zostal wyrzucony lub nawet sam odszedł?Gol;ym okiem widac,że się nie nadaje.Awans załatwił mu mastalerz a on uwierzył,że jest najlepszy.Wielką krzywdę zrobiono mu awansując na trenera tej drużyny,gdzie gołym okiem widac,że się nie nadaje.No,ale tak chciał mściwy władca tego miasta i do chwili gdy jemu coś się nie upieprzy to Szymczak sam nie odejdzie…

3. eryk cantona Odpowiedz

7 października 2012 at 07:46

Kiedy Szymczak odejdzie, nie nadaje sie na trenera – a cud nie nadejdzie, dlatego radzę Mastalerzowi dać mu za posadę trenera dwa lub trzy etaty w szkole tak, zeby nie umarł z głodu.

4. maryjan Odpowiedz

7 października 2012 at 09:21

zmiana trenera w poniedziałek nastąpi

• davey Odpowiedz

7 października 2012 at 09:26

Tak,ale najpierw Szymczak musi o poradę zawodników zapytać…

5. szeryf Odpowiedz

7 października 2012 at 13:33

Spokojnie, bez paniki, niedawno uspokajał prezes Salamucha: “Nie gramy o awans tylko o utrzymanie” – jeśli tak ma wyglądać gra o utrzymanie to ja dziękuję…

• spoko Odpowiedz

7 października 2012 at 19:15

Czy chodzi o to, żeby ich miasto nadal utrzymywało?

6. Fix Odpowiedz

7 października 2012 at 13:51

Szymczak jest tylko winien? A może cały zespół jest słaby? Do tego zespołu zaliczyć trzeba chyba również zarząd klubu. Czy oni sobie nie mają nic do zarzucenia? Kto wybrał trenera? kto podpisywał kontrakty z zawodnikami? Ooooo na pewno nie ja :)

7. leo Odpowiedz

7 października 2012 at 16:45

Cóż Szymczak nie odejdzie bo nie ma honoru a el presidente nie chce się przyznać do błędu i go nie odwoła:)

8. J Odpowiedz

7 października 2012 at 19:27

Czas zacząć przychodzić na mecze Jeziora :) Dwa mecze dwie wygrane :)

• kss Odpowiedz

7 października 2012 at 22:20

Chodź sobie aż cię sczyści i wydłuży, Ja byłem na Siarce w 1 lidze(ekstraklasie)-byłem w 4(V) i tego się nie wstydzę.

9. zaiks Odpowiedz

8 października 2012 at 05:38

A ja się wstydzę i ręce opadają co te piłkarzyki grają.Pamiętam jak Siarka była w 3 lidze(lata 80-te,gdy miała ciężko przeskoczyć Avię Świdnik)ale walczyła i nie trzeba było się wstydzić.Następuje 89rok i upragniony awans,następny sukces 92rok i awans do ekstraklasy.A teraz,nie obrażając odmiennej orientacji seksualnej-piłkarzyki grają jak cioty.I tyle,szkoda czasu aby więcej o nich pisać.

10. Psv Odpowiedz

8 października 2012 at 12:04

Najlepiej jest krytykowac trenera, tylko ze trener nie gra na boisku. Te pseudo pilkarzyki to za mexykim nawet przegraja. Proponuje wymienic cala obrone, bo to cipki nie chlopy. Sprzedac , dolozyc I kupic wartosciowych pilkarzy ale od mexyku to rece precz