Kolejna porażka piłkarzy Siarki Tarnobrzeg

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali w Niepołomicach z miejscową Puszczą 2:4 (1:3) w meczu 11 kolejki II ligowych spotkań w grupie wschodniej. Podopieczni trenera Szymczaka nie odnieśli zwycięstwa od siedmiu spotkań.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w 4 minucie spotkania, po strzale samobójczym Kamila Stępnia. Kilkanaście minut później znów cieszyli się piłkarze z Niepołomic, kiedy to w 18 minucie piłkę do siatki wpakował Paweł Moskwik. 6 minut później, zrehabilitował się Kamil Stępień strzelając pierwszą bramkę dla Siarki. Niestety już w 39 minucie meczu, Łukasz Ćwiczak kolejny raz musiał wyciągać piłkę z bramki, po strzale Mateusza Cholewiaka. Czwartego i ostatniego w tym meczu gola dla gospodarzy zdobył w 58 minucie autor drugiej bramki Paweł Moskwik. Ostateczny wynik meczu na 4:2 ustalił w 64 minucie Janusz Hynowski.

Podopieczni trenera Szymczaka w ostatnich siedmiu meczach zdobyli zaledwie 3 punkty. Łącznie mając na koncie 8 punktów zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem Siarki będzie Motor Lublin. Mecz zaplanowano na sobotę 13 października, początek godz.15.

Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg 4:2 (3:1)
bramki: Konrad Stępień 4 (s), Paweł Moskwik 18, 58, Mateusz Cholewiak 39 – Konrad Stępień 24, Janusz Hynowski 64

SKŁADY (wyjściowe)
Puszcza Niepołomice: Krystian Stępniowski, Damian Szymonik, Tomasz Księżc, Łukasz Jurkowski, Leszek Tarasek, Paweł Strózik, Łukasz Nowak, Mateusz Cholewiak ,Dawid Kałat, David Paul, Paweł Moskwik

Siarka Tarnobrzeg: Łukasz Ćwiczak, Daniel Bieszczyński, Krzysztof Szpond, Wojciech Jakubiec, Rafał Zawłocki,Konrad Stępień, Janusz Hynowski, Bartosz Madeja, Jarosław Piątkowski, Mateusz Janiec, Łukasz Cichos

Wyniki pozostałych spotkań: Wisła Puławy – Radomiak Radom 1:1, Stal Rzeszów – Unia Tarnów 2:0, Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków 1:1, Motor Lublin – Resovia Rzeszów 1:1, Stal Stalowa Wola – Wisła Płock 0:1, Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0

Mecze: Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków, Concordia Elbląg – Wigry Suwałki rozegrane zostaną w niedzielę.