Szczypiorniści Wisły wygrywają w Bochni

Piłkarze ręczni Wisły odnieśli w sobotę swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Drużyna prowadzona przez trenera Adama Węgrzynowskiego nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem MOSiRu Bochnia.

Początek spotkania był wyrównany, dopiero w drugiej części pierwszej połowy piłkarze ręczni z Sandomierza przejęli kontrolę w meczu, co pozwoliło na wypracowanie 6 bramkowej przewagi przed drugą odsłoną spotkania (22:16). Po przerwie Wiślacy sukcesywnie powiększali swoją przewagę która w 55 minucie wzrosła już do 14 bramek (40:26). Pod koniec meczu trener Węgrzynowski pozwolił pograć młodzieżowcom, którym udało się zdobyć zaledwie dwie bramki tracąc siedem. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Wisły 42:33.

W następnej kolejce drugoligowych rozgrywek sandomierska drużyna podejmie na własnym parkiecie SPR Zagłębie Sosnowiec. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 13 października, początek godz.18.

MOSiR Bochnia – SPR Wisła Sandomierz 33:42 (16:22)

Wisła: Skowron, Wójcik, Sadecki 9, Werstler 7, Kamiński 6, Gach 4, Kubisztal 4, Ogrodnik 4, Szklarski 3, Pawelczyk 3, Guz 1, Teterycz 1, Zieliński (-)

źródło: SPR Wisła Sandomierz