Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jutro Festiwal Latawca 2012 w Sandomierzu

Październik 12, 2012 3:11 PM

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz dziewiąty jest organizatorem imprezy rekreacyjnej pn. „Festiwal latawca”. Festiwal organizowany jest w niedzielę 14 października na terenie Bulwaru im. Marszałka Piłsudskiego w Sandomierzu w godz. 11–15.

O festiwalu: “Celem festiwalu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży problematyką plastycznych konstrukcji przestrzennych, różnorodnymi formami pracy twórczej, zwrócenie uwagi na zagadnienia związane z lotnictwem, aerodynamiką i modelarstwem. W tym celu tradycyjnie zaprosiliśmy do współpracy modelarzy z naszego regionu. Imprezę zakończy wspólny piknik przy ognisku połączony ze świętem pieczonego ziemniaka.
Zachęcamy Państwa do zapoznania dzieci i młodzieży z naszą propozycją oraz zaangażowanie nauczycieli w przygotowanie kolorowych latawców. Konstruktorzy oraz placówki, w których powstaną najciekawsze modele zostaną wyróżnieni i nagrodzeni”.

Szczegółowe informacje w Centrum Kultury i Rekreacji ul. Portowa 24, tel. 15 644 52 28, 662 287 044
regulamin znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>