Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

07.11 (środa) Bezplatne seminarium dla ksiegowości i biznesu w Tarnobrzegu

Listopad 5, 2012 6:44 PM

Soneta, wraz z firmą komputerową Wiko z Tarnobrzega, serdecznie zapraszają na seminarium: „enova – innowacyjny system dla księgowości i biznesu, czyli jak zwiększyć komfort i wydajność pracy?”, które odbędzie się 7 listopada w Tarnobrzegu. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne dla księgowości i biznesu, zawarte w programie enova.

Spotkanie odbędzie się w godz. 11.00 – 15.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2
Seminarium skierowane jest do biur rachunkowych, kancelarii podatkowych, samodzielnych księgowych i przedsiębiorców, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowoczesnego oprogramowania do księgowości on-line.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biznesu zawarte w programie enova, a w szczególności moduły wspierające pracę biur rachunkowych (Księgowość, Kadry i Płace). Jednym z elementów prelekcji będzie innowacyjność programu enova w zakresie elektronicznej wymiany dokumentów i przesyłania e-deklaracji. W konferencji udział weźmie m.in. Robert Czuła Prezes Soneta Sp. z o.o. oraz Daniel Depa Kierownik Projektu Księgowość. Zaplanuj nowe! Zmień oprogramowanie w firmie na enovę! – zachęcają organizatorzy spotkania.

Wśród uczestników seminarium rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki: tablety, pendrivy oraz vouchery na zakup licencji oprogramowania enova. Udział w konferencji jest bezpłatny, ilość miejsc jest jednak ograniczona. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na dedykowanej stronie www.wiko.net.pl/seminarium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>