Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Porażka tarnobrzeskich siatkarzy ze Stalą Mielec (fotoreportaż)

Listopad 12, 2012 11:16 AM

TSSPS Bartosze Tarnobrzeg przegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek w Podkarpackiej IV lidze męskiej. Tym razem zespół z Tarnobrzega przegrał z MKPS Stal Mielec 1:3 (25:22, 18:25, 21:25, 21:25). Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę w tarnobrzeskiej małej hali MOSiR.

Grający bez trenera Bartosze nie mają łatwego debiutu po powrocie do rozgrywek IV ligowych. W dotychczas rozegranych sześciu meczach tarnobrzeski zespół ugrał tylko jeden punkt w meczu z UKS Gimbrzeg Białobrzegi. Choć w niedzielnym pojedynku z wiceliderem grupy Bartoszom udało się wygrać pierwszego seta to kolejne, mimo zaciętej walki gospodarzy padły łupem mielczan, którzy lepiej radzili sobie w końcowych partiach setów.

W następnej kolejce zespół Bartoszy zmierzy się z w Kamieniu z tamtejszym LUKS Liderem.

foto&video: Agnieszka Nycz

Skrót video z czwartego seta meczu.

3 Responses to Porażka tarnobrzeskich siatkarzy ze Stalą Mielec (fotoreportaż)

1. szeryf Odpowiedz

12 listopada 2012 at 13:23

gdyby mieli trenera to na pewno trochę by im grę poukładał ale w mieście “przyjaznym dla sportu” owego brak dla ambitnych IV ligowców.

2. OvO Odpowiedz

12 listopada 2012 at 14:08

Siatkarki mają trenera i przegrywają…

3. Karpik Odpowiedz

12 listopada 2012 at 22:49

Oni nawet i z trenerem nie potrafią wygrać meczu? Baaa! Nawet seta! Ciągle tylko porażki i porażki,po co to w ogóle pokazywać? Co mecz to porażka.