Porażka tarnobrzeskich siatkarzy ze Stalą Mielec (fotoreportaż)

TSSPS Bartosze Tarnobrzeg przegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek w Podkarpackiej IV lidze męskiej. Tym razem zespół z Tarnobrzega przegrał z MKPS Stal Mielec 1:3 (25:22, 18:25, 21:25, 21:25). Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę w tarnobrzeskiej małej hali MOSiR.

Grający bez trenera Bartosze nie mają łatwego debiutu po powrocie do rozgrywek IV ligowych. W dotychczas rozegranych sześciu meczach tarnobrzeski zespół ugrał tylko jeden punkt w meczu z UKS Gimbrzeg Białobrzegi. Choć w niedzielnym pojedynku z wiceliderem grupy Bartoszom udało się wygrać pierwszego seta to kolejne, mimo zaciętej walki gospodarzy padły łupem mielczan, którzy lepiej radzili sobie w końcowych partiach setów.

W następnej kolejce zespół Bartoszy zmierzy się z w Kamieniu z tamtejszym LUKS Liderem.

foto&video: Agnieszka Nycz