Byki liderem sandomierskiego futsalu po 6 kolejkach (fotoreportaż oraz video)

Drużyna Sandomierskich Byków wykorzystała porażkę dotychczasowego lidera – Paragrafu z Z.N.P. i dzięki zwycięstwu nad Argusem awansowała na pierwsze miejsce w I ligowych rozgrywkach.

W innym meczu I ligi świetnym finiszem popisali się zawodnicy Torpedy, którzy mimo, iż przegrywali po niecałych 4 minutach meczu z Automotive 0:3 wygrali całe spotkanie 4:3. W II lidze jedynym zespołem bez porażki pozostaje beniaminek ligi – Old Boys.

WYNIKI SPOTKAŃ W I LIDZE

Diesel Service Sporting – S.C.K. 1:5 (1:4)
(G.Dynkowski – A,Święcicki 3, M.Białkowski, G.Pawelczyk)

Paragraf Tares Motor – Z.N.P. 2:3 (0:1)
(G.Kisielewski, P.Stępień – Z.Jurek 2, R.Jachowski)

Torpeda – Automotive 4:3 (0:3)
(M.Szyszkowski 2, M.Szypuła, M.Krasowski – M.Dąda, M.Chmielewski, R.Bakalarski)

CCMotor Sandomierskie „BYKI” – Argus 2:1 (0:1)
(Ł.Mazur, P.Sadok – M.Tworek)

KLASYFIKACJA PO 6 KOLEJKACH

WYNIKI SPOTKAŃ W II LIDZE

Automotive II – Drink Team 4:2 (2:1)
(R.Chojnacki 2, M.Berbeś, S.Sieroń – G.Gospodarczyk, M.Gospodarczyk)

TPP Karpaciarze Mocni ! – W.S.D. 2:3 (1:2)
(H.Gudz 2 – M.Tkacz 2, K.Dziurdź)

Betony 40% – Thunder 3:6 (1:1)
(M.Wnuk, Sz.Wójtowicz, K.Adamczak – T.Opala 2, P.Lorens 2, M.Jaworski, W.Obrębski

Blues – Old Boys 2:6 (1:4)
(K.Jaciubek, K.Górczyński – A.Przewłocki 2, T.Kwitek 2, M.Marzec, D.Peda

Sky Boys – Zakład Energetyczny 1:2 (1:1)
(T.Węglarz -T.Ulok 2)

ZAPOWIEDŹ 7 KOLEJKI 19.11.

I Liga

17:00 Torpeda – Z.N.P.
17:30 Diesel Service Sporting – Argus
18:00 Paragraf Tares Motor – CC Motor Sandomierskie „Byki”

11 lat temu

2 liga to przepaść w porównaniu z 1 liga wiec brak zainteresowania mnie akurat nie dziwi.

11 lat temu

1 liga bardzo wyrównana. Każdy może tak naprawdę wygrać z każdym co pokazał ostatni poniedziałek. ZNP, które nie było faworytem i do meczu z mistrzem ubiegłorocznej edycji przystąpiło w 5 osobowym składzie pokazało charakter i wygrało po świetnym meczu. Paragraf chyba trochę zlekceważył swojego przeciwnika i to się zemściło. Również zemściła się szybka pewność w wygrany mecz przez Automotiv. Trzy strzelone bramki w 5 minut miały dać spokój i pełną kontrolę. Torpeda jak feniks z popiołów się odrodziła w drugiej połowie, a w szeregi graczy Automotivu wkradła się duża nerwowość. Tak to jest jak się uwierzy szybko, że mecz jest wygrany. Byki udowodniły swoje mistrzowskie aspiracje w starciu z Argusem, chociaż przez moment byli w opałach. Natomiast wygrana SCK obrazuje w pełni dlaczego Sporting jest na ostatnim miejscu w lidze.