Siarka Tarnobrzeg przegrywa z Resovią

Porażką 0:1 w Rzeszowie z miejscową Resovią piłkarze Siarki zakończyli rundę jesienną II ligowych rozgrywek w grupie wschodniej. Tarnobrzescy piłkarze nie wygrali żadnego meczu wyjazdowego, kończąc rundę na ostatnim miejscu.

Jedyną bramkę w meczu zdobył w 25 minucie Kamil Słaby. Siarka kończyła mecz w „dziesiątkę”, drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał bowiem w 80 minucie Wojciech Jakubiec.

Resovia – Siarka Tarnobrzeg 1:0 (1:0)

bramki: 25′ Słaby
żółte kartki: Słaby – Wolan, Jakubiec, Piątkowski
czerwona kartka: Wojciech Jakubiec (80′ druga żółta)

Resovia: Pietryka – Jaroch, Bogacz, Makowski, Słaby – Ogrodnik (87′ Buczyński), Frankiewicz, Kwiek (90′ Juszkiewicz), Nikanowycz, Brągiel (67′ Hajduk) – Ciećko.

Siarka: K. Beszczyński – Wolan, D. Beszczyński, Jakubiec, Zawłocki (61′ Szpond) – Piątkowski, Hynowski (32′ Janiec), Kuranty, Stępień, Gębalski (69′ Madeja) – Cichos

WYNIKI SOBOTNICH SPOTKAŃ

Stal Rzeszów – Wigry Suwałki 0:0, Olimpia Elbląg – Pelikan Łowicz 1:1, Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy 2:0, Motor Lublin – Concordia Elbląg 2:1, Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 1:1, Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 1:0, Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Unia Tarnów 0:0, Wisła Płock – Garbarnia Kraków 1:0