Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Efektowne zwycięstwo Wisły nad Bocheńskim KS (fotoreportaż oraz video HD)

Listopad 19, 2012 8:38 AM

Wysokim zwycięstwem 4:1 (2:0) nad Bocheńskim KS piłkarze Wisły Sandomierz zakończyli rundę jesienną III ligowych rozgrywek w grupie małopolsko-świętokrzyskiej. Beniaminek z Sandomierza kończy rundę na 8 miejscu. Niedzielne spotkanie było zaległym meczem 13 kolejki.

Rozmiar wygranej mógł być jeszcze większy, niestety podopieczni trenera Krawca nie wykorzystali kilku bardzo dobrych sytuacji podbramkowych. Wynik otworzył w 13 minucie Tomasz Ryczek. 8 minut później piłkarz gości Wojciech Potańczyk strzałem głową po rzucie wolnym Wisły skierował piłkę do własnej bramki. Tuż po przerwie w 46 minucie celne trafienie zanotował na swym koncie Damian Nogaj. W 82 minucie swoją 10 bramkę w tym sezonie zdobył Jarosław Pacholarz. Honorowego gola goście zdobyli tuż przed końcowym gwizdkiem w 89 minucie. Było to 10 trafienie Sławomira Zubela, który razem z Jarkiem Pacholarzem kończy rundę z największą liczbą zdobytych bramek na koncie.

W niedzielę 25 listopada piłkarze Wisły rozegrają jeszcze spotkanie pucharowe, rywalem sandomierskiego zespołu w ramach 1/8 Okręgowego Pucharu Polski będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz rozegrany zostanie w Ostrowcu.


Wisła Sandomierz – Bocheński KS 4:1 (2:0)

bramki: 13′Ryczek, 46′ Nogaj, 82′ Pacholarz – 21′ Potańczyk (s), 89′ Zubel

żółte kartki: Chamera, Gołasa, Kocój – Potańczyk

Wisła: Daniel Furtak – Grzegorz Zimoląg (72′ Sebastian Kocój), Bartłomiej Gołasa, Grzegorz Rzeszutek, Damian Piertoń, Adrian Chamera, Damian Nogaj, Maciej Ziółek (76′ Przemysław Michalski), Filip Drozd (45′ Marcin Pietrucha), Jarosław Pacholarz, Tomasz Ryczek

Bocheński: Marek Pączek – Krystian Lewicki, Tomasz Marut, Wojciech Potańczyk, Konrad Czapeczka (69′ Michał Ścieszka), Mateusz Fortuna, Piotr Górecki, Kamil Rynduch (65′ Mateusz Kaczmarczyk), Jarosław Siwek ( 72′Mateusz Kiesiewicz), Sebastian Turczyn, Sławomir Zubel

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

KLASYFIKACJA ZA 90MINUT.pl

9 Responses to Efektowne zwycięstwo Wisły nad Bocheńskim KS (fotoreportaż oraz video HD)

  1. kem Odpowiedz

    19 listopada 2012 at 11:20

    Jedna sprawa. Kibice Wisły powinni się zastanowić czy są na meczu ze swoją drużyną, czy też jeżdżą z Siarką. Dla mnie taka sytuacja jest nie do pomyślenia, żeby po raz kolejny zostawiać swój klub i wspomagać obcą drużynę w meczu w Rzeszowie.

    • sks Odpowiedz

      19 listopada 2012 at 18:55

      masz 100% racji!!!
      Jak można opuścić mecz Wisły u siebie JESZCZE!!!
      nie rozumiem, naprawdę w tej kwestii nie rozumiem “ultrasów”
      wystarczy jak Siarkę wspomożecie w Tbg, a po jakiego gwinta jeżdzić na wyjazdy zwłaszcza że mecz u siebie???
      następna sprawa………co ta grupa siarkowców jak przyjedzie na meczyk Wisły do S-rza to jakieś niemowy?
      bo tylko z rękoma w kieszeni stoją, to niech kibice Wisły grilla im rozpalą
      TYLE W TEMACIE

  2. Jas Odpowiedz

    19 listopada 2012 at 14:11

    Wisly nie trzeba dopingowac, chlopaki jak widac bez dopingu daja rade. A Siarce nawet doping nie pomaga. Choć na oprawy wislakow zawsze milo popatrzec.

  3. Y Odpowiedz

    19 listopada 2012 at 15:05

    Zgadzam sie z kem, sytuacja nie do pomyslenia , gdzie kibice nie dopinguja swojej druzyny ktora gra ostatni mecz w rundzie o wysoka stawke tylko jezdza za siarka gdzies do rzeszowa, co to wogole ma byc ?!
    ale pewnie trzeba bylo pojechac zeby sie przypodobac ;]

    Brawa dla zawodników ! 8 miejsce….no no, kto by pomyslal jeszcze przed sezonem, a takich niedowairków bylo na peczki…BRAWO!

  4. WSh Odpowiedz

    19 listopada 2012 at 16:56

    Nie wypisujcie bzdur bo pojęcia nie macie o tym co piszecie. Jak tak bardzo zależy wam na dopingu to mogliście sami go zorganizować. MY sami doskonale wiemy kiedy mamy coś organizować i takimi wpisami nic nie osiągniecie

    • fc barcelona Odpowiedz

      19 listopada 2012 at 19:03

      chłopcze, nikt nie wypisuje bzdur a pisze jaka prawda
      PRAWDA JEST TAKA ŻE JEŻDZICIE Z SIARKĄ NA TZW. CIEKAWE MECZE GDZIE MOŻE “COŚ SIE WYDARZYĆ?
      JAK Z RADOMIAKIEM, RESOVIĄ I ITD
      WISŁA JAK GRA Z JAKĄŚ WICHURĄ TO SIARKA TEŻ NIE PRZYJEŻDŻA W OGÓLE DO NAS A SPINA SIE NA HUTNIK, STASZÓW ZAPEWNE, I ITD
      BARDZIEJ WAS INTERESUJE Z KIM EW. SIĘ POKLEPAĆ NIZ DOPING SWOJEJ DRUŻYNY U SIEBIE W KAŻDYM MECZU.
      TYLE W TEMACIE!!!

  5. Kibic Odpowiedz

    19 listopada 2012 at 19:00

    kem i Y może należałoby podziękować tym kibicom za dotychczasowy doping ,który nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale aspirant K.traktuje jako namawianie do bandytyzmu (mandaty po 500zł) więc nie podejmuj głosu w takich sprawach .Byłeś na meczu dlaczego nie odpaliłeś rac?

  6. ptak Odpowiedz

    19 listopada 2012 at 19:27

    podziękujmy tym chłopakom za ten doping i oprawy jakie były w tym sezonie a nie wypisujcie bzdur to było piękne i dawno nie widziane na naszym stadionie po prostu klasa

  7. szekspir Odpowiedz

    19 listopada 2012 at 20:12

    Zauważcie, że kibice Wisły sprężają się najbardziej wtedy gdy kibice przyjezdni mają się pojawić. Tak to mniej więcej działa. Są mecze tzw. kibicowskie gdzie obie strony kibicują i wtedy jest git. Czasem zbierają się na wyjazd i z zaprzyjaźnionymi kibicami jadą na mecz to zrozumiałe. Co by tu nie narzekać to kibicom Wisły należą się duże BRAWA za tą rundę.