Efektowne zwycięstwo Wisły nad Bocheńskim KS (fotoreportaż oraz video HD)

Wysokim zwycięstwem 4:1 (2:0) nad Bocheńskim KS piłkarze Wisły Sandomierz zakończyli rundę jesienną III ligowych rozgrywek w grupie małopolsko-świętokrzyskiej. Beniaminek z Sandomierza kończy rundę na 8 miejscu. Niedzielne spotkanie było zaległym meczem 13 kolejki.

Rozmiar wygranej mógł być jeszcze większy, niestety podopieczni trenera Krawca nie wykorzystali kilku bardzo dobrych sytuacji podbramkowych. Wynik otworzył w 13 minucie Tomasz Ryczek. 8 minut później piłkarz gości Wojciech Potańczyk strzałem głową po rzucie wolnym Wisły skierował piłkę do własnej bramki. Tuż po przerwie w 46 minucie celne trafienie zanotował na swym koncie Damian Nogaj. W 82 minucie swoją 10 bramkę w tym sezonie zdobył Jarosław Pacholarz. Honorowego gola goście zdobyli tuż przed końcowym gwizdkiem w 89 minucie. Było to 10 trafienie Sławomira Zubela, który razem z Jarkiem Pacholarzem kończy rundę z największą liczbą zdobytych bramek na koncie.

W niedzielę 25 listopada piłkarze Wisły rozegrają jeszcze spotkanie pucharowe, rywalem sandomierskiego zespołu w ramach 1/8 Okręgowego Pucharu Polski będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz rozegrany zostanie w Ostrowcu.

Wisła Sandomierz – Bocheński KS 4:1 (2:0)

bramki: 13’Ryczek, 46′ Nogaj, 82′ Pacholarz – 21′ Potańczyk (s), 89′ Zubel

żółte kartki: Chamera, Gołasa, Kocój – Potańczyk

Wisła: Daniel Furtak – Grzegorz Zimoląg (72′ Sebastian Kocój), Bartłomiej Gołasa, Grzegorz Rzeszutek, Damian Piertoń, Adrian Chamera, Damian Nogaj, Maciej Ziółek (76′ Przemysław Michalski), Filip Drozd (45′ Marcin Pietrucha), Jarosław Pacholarz, Tomasz Ryczek

Bocheński: Marek Pączek – Krystian Lewicki, Tomasz Marut, Wojciech Potańczyk, Konrad Czapeczka (69′ Michał Ścieszka), Mateusz Fortuna, Piotr Górecki, Kamil Rynduch (65′ Mateusz Kaczmarczyk), Jarosław Siwek ( 72’Mateusz Kiesiewicz), Sebastian Turczyn, Sławomir Zubel