Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Koncert promujący płytę “Samotność na skrzydłach” zespołu Exsilium (fotoreportaż oraz video HD)

Listopad 19, 2012 6:31 PM

Nietypowo – nie w klubie lecz w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury zespół Exsilium zaprezentował swoje najnowsze wydawnictwo “Samotność na skrzydłach”. Album łączy w sobie to co tarnobrzeski Exsilium charakteryzuje od lat czyli klimat, melodię oraz mocny żeński wokal.

Od ostatniego długogrającego wydawnictwa tarnobrzeskiego zespołu Exsilium minęło przeszło trzy lata. Przez ten czas zespół zagrał wiele koncertów, zmienił się również jego skład personalny. Swoje nowe lecz mocno tkwiące w korzeniach oblicze kapela zaprezentowała na płycie “Samotność na skrzydłach”, rockowym concept albumie. – Cały album jest jednym wielkim wyzwaniem. Każdy z nas napotkał wiele trudności podczas nagrań – poprawialiśmy wszystko setki razy. Długie godziny w studio spędzały nam sen z powiek. Nagranie płyty dla każdej kapeli jest świetną szkołą. Pozwala nabrać dużo dyscypliny i dystansu do samego siebie oraz swoich umiejętności – mówi w wywiadzie dla NW24 Żurek, gitarzysta zespołu ( cały wywiad dostępny jest tutaj)

“Samotność na skrzydłach” to dziesięć rockowych kompozycji, muzyka powstawała na przełomie pięciu lat a ponieważ przez ten czas przez zespół “przewinęło ” się 13 osób trudno jasno określić autorów kompozycji. Autorami tekstów na płycie są: Ania Chmielewska- Stadnik, Justyna Żarów i Mateusz Jugo.

foto&video: Piotr Morawski

10 Responses to Koncert promujący płytę “Samotność na skrzydłach” zespołu Exsilium (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Kix Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 08:10

    zdjęcie nr 11 oddaje sedno sprawy

  2. awangarda Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 09:15

    Kix! good porównanie! gratulacje dla autora zdjęcia

  3. @tbg Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 09:56

    Kix byłeś na tym koncercie? Wątpię. Muza na bardzo wysokim poziomie aż dziwne dla niektórych, że lokalna kapela może tak grać. Chcesz jedną fotką podsumować koncert? 20 minut video da dużo lepszy obraz rzeczywistości.

  4. Malyboss Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 10:13

    Piękny koncert i widowisko. Ukłony dla Exsilium za profesjonalizm, klimat i atmosferę. Elegancka oprawa sceniczna, plastyczny i selektywny dźwięk – choć, jak dla mnie, całość nieco za cicho Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu, życzę kapeli wszystkiego najlepszego – wytrwałości, stanowczości, konsekwencji i jeszcze wielu dobrych koncertów. Podziękowania dla TDK, sponsorów i innym za wsparcie w realizacji tego przedsięwzięcia. Powodzenia, Exsilium!!

  5. sowa Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 10:28

    Ta wasza zawiść nie zna granic!Koncert był na wysokim poziomie,zespół bardzo profesjonalnie podszedł do całości, można tylko pozazdrościć,że w Tarnobrzegu jest taka kapela.

  6. Iga Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 17:17

    Fantastyczny koncert! Rewelacyjna muzyka i możliwości głosowe tej dziewczyny z kokiem!Super!

  7. Yo Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 18:09

    No no, śmiało można DVD wypuszczać z takiego nagrania. Laski, więcej ruchu do diaska.

  8. sm Odpowiedz

    20 listopada 2012 at 21:46

    Całościowo koncert wymiata.

  9. Kix Odpowiedz

    21 listopada 2012 at 08:44

    mam pytanie do wymiecionych i podnieconych ile płyt się sprzedało po koncercie?

  10. Forest Odpowiedz

    21 listopada 2012 at 22:12

    zakochałem się w tej po prawej! zdecydowanie mój rozmiar.