Pierwsze zwycięstwo tarnobrzeskich siatkarek

Po serii ośmiu porażek z rzędu siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg odniosły pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczne trenera Pawła Dudy który zastępuje będącego na zwolnieniu lekarskim Andrzeja Dróbkowskiego, pokonały w tie-braku zespół MKS MOS Wieliczka.

Drużyna Siarki mecz w Wieliczce zaczęła mecz od mocnego akcentu i prowadziła pierwszego seta 24-18, by niestety przegrać go do 24. Na szczęście nie sparaliżowało to zawodniczek z Tarnobrzega i drugiego seta wygrały do 20. Trzecia partia należała wyłącznie do miejscowych, które ograły siatkarki Anseru do 14. W czwartym secie ton gry nadawały zawodniczki z Wieliczki, na szczęście podopieczne trenera Dudy złapały drugi oddech i wygrały seta do 23. W tie breaku od początku toczyła się równa walka, ale pod koniec to dziewczyny z Tarnobrzega wykazały większą wolę walki i wygrały decydującą partię do 11.

Ostatnie spotkanie w pierwszej rundzie II ligowych rozgrywek siatkarki Siarki rozegrają we własnej hali, w środę 5 grudnia, ich przeciwnikiem będzie zespół KS Dalin Myślenice. Początek meczu godz.18.

MKS MOS Wieliczka – Anser Siarka Tarnobrzeg 2:3 ( 26:24, 20:25, 25:14, 23:25, 11:15)

info: TSSPS