Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Awantura w sklepie osiedlowym na Dzikowie

Grudzień 18, 2012 9:36 AM

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w osiedlowym sklepie spożywczym usiłowali ukraść piwo i lody. Gdy personel ostro zareagował widząc kradzież, chuligani w odwecie wybili szybę w drzwiach wejściowych i zniszczyli kosz na śmieci. Straty uszkodzeń mienia szacowane są na kwotę 370 złotych.

Do zdarzenia doszło w piątek, po godz. 21,na tarnobrzeskim osiedlu Dzików. Dyżurny jednostki Policji został powiadomiony o tym, że w sklepie spożywczym awanturuje się siedmioosobowa grupa młodych mężczyzn. Część tych osób miała założone szaliki w barwach jednego z klubów sportowych.

Jak wynikało ze zgłoszenia, z grupy tych osób, dwaj mężczyźni usiłowali ukraść piwo. Pomiędzy personelem, a mężczyznami doszło do utarczki słownej, podczas której jeden z mężczyzn wychodząc ze sklepu zaczął z impetem trzaskać drzwiami wybijając w nich szybę. Chuligan zdążył jeszcze zniszczyć stojący kosz na śmieci. W tym czasie drugi z mężczyzn ukradł kilka sztuk lodów z bitej śmietany. Gdy sprzedawczyni wybiegła ze sklepu za złodziejem ten zaczął rzucać w kobietę lodami, używając przy tym obraźliwych słów i gestów. Sprawcy zostali zatrzymali zaraz po zdarzeniu.

Funkcjonariusze ustalili ich tożsamość. Okazali się nimi mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 17 i 18 lat. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzn. Okazało się, że młodszy mężczyzna ma 1,6 promila, a jego kolega 0,68 promila alkoholu w organizmie.

W rozmowie z policjantami mężczyźni przyznali, że powodem takiego zachowania było ich zdenerwowanie postawą personelu oraz wypity wcześniej alkohol. 17-latek został przesłuchany, usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Funkcjonariusze zastosowali wobec 18-latka dwa mandaty karne, każdy w wysokości 500 złotych.

Za popełnienie przestępstwa umyślnego uszkodzenia mienia wandalowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: policja

21 Responses to Tarnobrzeg: Awantura w sklepie osiedlowym na Dzikowie

  1. kopniak Odpowiedz

    18 grudnia 2012 at 14:24

    Czyli tradycyjnie młody Kociuba się świetnie bawi razem z całą bandą łysych gnojów którzy tradycyjnie myślą że wszystko im wolno ale jeszcze jeden raz i porządek zostanie z nimi zrobiony na amen skoro rodzice nie potrafią albo niechcą ich wychować to zrobi to kto inny i nie będzie to miłe ani troche

    • Białe Odpowiedz

      18 grudnia 2012 at 15:13

      kto ci dal prawo do obrazy piszac “…bawi razem z całą bandą łysych gnojów” zal ci dupe sciska ze nie jestes lysy? i jeszcze to “skoro rodzice nie potrafią albo niechcą ich wychować …” rodzice wychowuja swoje dzieci jak najlepiej,w domu moze byc aniolem a poza domem diablem to jego sprawa i nie tobie to osadzac.Elo!

  2. ja. Odpowiedz

    18 grudnia 2012 at 15:16

    kopniak to by ci sie przydal cwelu jebany :) skoro gowno o kims wiesz a sie wypowiadasz, jeszcze w taki sposob. mysl co piszesz / mowisz.

  3. Dzk Odpowiedz

    18 grudnia 2012 at 15:50

    Gazety kłamią !!!! Kociuba jesteśmy z tobą !!!

  4. hahaha Odpowiedz

    18 grudnia 2012 at 15:54

    Z tego co mi wiadomo Kociuba nic nie kradł tylko był w tej grupce , i wszedł do sklepu coś kupić a sprzedawca myśląc ze to jeden ze złodziei rzucił się na Konrada no i skończył jak skończył …

  5. ... Odpowiedz

    18 grudnia 2012 at 18:35

    “hahaha” dobrze mowi.

  6. Xyron Odpowiedz

    18 grudnia 2012 at 18:52

    Wyłapać tych rozpuszczonych gnoi. To są bandyci, do kryminału ich tam gdzie ich miejsce. Trzeba z tym zrobić porządek bo TBG schodzi na psy przez takich marginesów.

    • kopniak Odpowiedz

      18 grudnia 2012 at 19:58

      No wreszcie ktoś normalny widzi to tak jak jest i nie traktuje kretynów osiedlowych jak swoich guru chwałą ci xyron hehe

  7. Szeryf Odpowiedz

    18 grudnia 2012 at 19:52

    Po takich wybrykach nawet najnormalniejszy kibic z szalikiem (jednego z klubów)zawsze się będzie źle kojarzył. Szkoda chłopaków ze Złotej Siarki i ich działań na poprawę wizerunku osób w szalikach klubowych.

  8. koksiarz Odpowiedz

    19 grudnia 2012 at 08:30

    co to za różnica czy ma szalik czy koloratkę ? nie umie się zachować to pałą przez łeb i tak do skutku.stop dla pobłażania chamstwu !

  9. Termos Odpowiedz

    19 grudnia 2012 at 10:50

    Patologia. Takich to powinno się publicznie chłostać na rynku.

  10. Stary Fix Odpowiedz

    20 grudnia 2012 at 00:34

    Nie trzeba ich znać, a po samym zachowaniu widać, że to banda śmieci. Miejsce dla takich ludzi jest tylko w więzieniu. Pozdrowienia do więzienia.

  11. złota e(s)ka Odpowiedz

    20 grudnia 2012 at 01:56

    Kociuba to ten mały łysy kurdupel co chodzi jak stróż po dzikowie non stop w szalu siarki? Kojarzę go jak miał jeszcze loczki i biegał za piłką od kosza. Albo go teraz sterydy spasły albo zmienił dyscyplinę na ciężary. Aa i dziwnym trafem zawsze gdzie boruta przebywa również Kociuba. Współczuję ojcu bardzo miło człowiek. :)

  12. Dzk Odpowiedz

    20 grudnia 2012 at 21:25

    hahahahaha jacy wy jesteście mądrzy przez ten internet ^^

    Kociuba I love You !!!!

    B.S.N.T !!!!!

  13. Kierepka Odpowiedz

    21 grudnia 2012 at 01:08

    Czas wreszcie aby ktoś wziął się za tych bezmózgów z Dzikowa na czele z Kociubą ktory wiedzie prym. To są niby kibice Siarki? To są bandyci, a nie kibice, te całe akcje nie maja sensu bo widać wlaśnie jaki poziom prezentują Ci niby kibice Siarki.

  14. Dzk Odpowiedz

    22 grudnia 2012 at 09:55

    My nie jesteśmy kibicami !!! i Kociuba tez nie jest kibicem co wy tak oczerniacie tych kibiców !

    • kopniak Odpowiedz

      22 grudnia 2012 at 14:46

      Tu akurat masz racje nie jesteście kibicami tylko burakami a największy kurdupel Dzikowa jest waszym guru hah pomijając drobny fakt że uważacie się w grupie za zajebistych a pojedynczo jesteście drobnymi ciotami ale i tak cie nie przekonam więc w sumie mam to gdzieś wy i tak swoje wiecie i albo wyrośniecie z buractwa albo i nie aczkolwiek nie będziecie mieć lekkiego życia jeśli jeszcze raz coś odwalicie i Wujek Kopniak ci to obiecuje więc leć do swojego guru i bawcie się dobrze demolując osiedle i miasto w końcu tyle macie z tego życia see ya

      • Kierepka Odpowiedz

        24 grudnia 2012 at 20:58

        Oh Ci tarnobrzescy gangsterzy z Dzikowa :)

  15. Dzk Odpowiedz

    24 grudnia 2012 at 18:23

    no tak ponapinaj się przez internet .. Ale na szczęście są tacy porządni ludzie jak ty !:) dzięki bogu bo by to miasto zeszło na psy … hahha żałosny jesteś .. Wesolych Swiat ! :*

  16. wacek Odpowiedz

    24 grudnia 2012 at 23:36

    DOBRE CHŁOPAKI, PRAWILNIAKI SPOD KLATKI MOCNI W STADZIE

    • Kierepka Odpowiedz

      25 grudnia 2012 at 00:21

      Kibice Siarki? Raczej bandyci.