Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeżanie przywitali Nowy Rok (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 1, 2013 11:30 PM

Część mieszkańców Tarnobrzega przywitała Nowy Rok na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Imprezę sylwestrową zorganizowało Stowarzyszenie mRock.

Miejski sylwester rozpoczął się od występu rapera z Nowej Dęby – Jesioła, po nim na scenie zameldował się zespół Vintage z gościnnym występem Jerzego Styczyńskiego – gitarzysty z zespołu Dżem. Choć impreza rozpoczęła się około godz.22 to większość mieszkańców przybyła na Plac przed godziną 24 aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Po życzeniach noworocznych od prezydenta miasta i wspólnych toastach zgromadzeni na rynku mieszkańcy mogli oglądać pokaz pirotechniczny, po którym do wspólnej zabawy zachęcał DJ MAQ. Większość mieszkańców zrezygnowała jednak z “dyskoteki pod gwiazdami”  i około godz.1 na Placu pozostała niewielka grupa amatorów “sylwestra pod chmurką”.

foto: Piotr Morawski

9 Responses to Tarnobrzeżanie przywitali Nowy Rok (fotoreportaż oraz video HD)

 1. Viking Odpowiedz

  2 stycznia 2013 at 10:27

  na przyszłość proponuję ogłosić, że każdy mieszkaniec dostanie po darmowej petardzie chińskiej a koncert sylwestrowy zagra Nokia i Sony-Erickson to przyjdą tłumy.

 2. spoko Odpowiedz

  2 stycznia 2013 at 11:40

  te zasieki w wielkiej ilości to po co? żeby wdzięczni mieszkańcy nie mogli niunia porwać w objęcia?

  • ss Odpowiedz

   2 stycznia 2013 at 14:18

   Dobre :)

  • aa Odpowiedz

   3 stycznia 2013 at 09:27

   Myślę, że lektura w postaci ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych odpowie na Twoje pytanie.

   • spoko Odpowiedz

    3 stycznia 2013 at 17:58

    ustawa mówi “Art. 8. 1. Osoby uczestniczące w imprezie masowej są obowiązane zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób, a w szczególności przestrzegać postanowień regulaminu obiektu (terenu) i regulaminu imprezy masowej.
    2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.”
    koń by sie uśmiał nie?

    • * gwiazdka Odpowiedz

     3 stycznia 2013 at 21:29

     * nie dotyczy 31.12 :D

 3. Szeryf Odpowiedz

  2 stycznia 2013 at 20:30

  10 lat temu czy wcześniej nie było żadnych imprez czy koncertów a ludzi była masa, dawniej jeszcze na fontannie. Albo ludzie stali się za wygodni i woleli siedzieć w domu przed tv albo nie było “magnesu” – za 40 tysi trudno o takowy.

 4. Mirka Odpowiedz

  3 stycznia 2013 at 23:41

  przybyli by gdyby im zagrał Boys albo Weekend

  • : Odpowiedz

   4 stycznia 2013 at 14:25

   Napisaliby we własnej osobie gdyby mieli potrzebę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>