Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Były ekstraklasowiec Marcin Truszkowski rozpoczął treningi z Siarką

Styczeń 8, 2013 4:32 PM

30 – letni napastnik Marcin Truszkowski rozpoczął dzisiaj treningi z Siarką Tarnobrzeg. W ostatnim sezonie  zawodnik występował w III ligowej ŁKS Łomży.

- To doświadczony zawodnik, typ bramkostrzelny z dobrą przeszłością ligową – tłumaczy w rozmowie z portalem NadWisłą24 wiceprezes klubu Dariusz Dziedzic. Truszkowski jest wychowankiem Narwii Ostrołęka, grał m.in. w Jagiellonii Białystok, Górniku Łęczna i GKS Bełchatów z którym wywalczył wicemistrzostwo Polski w sezonie 2006/07.

Jak poinformował NW24 wiceprezes Dziedzic, do treningów wrócili Kamil Zalewski i Rafał Zawłocki. – To jest bardzo luźny temat ale mogę potwierdzić, że zarząd jest zainteresowany pozyskaniem Mariusza Kukiełki – dodał.

foto: http:www.lks.lomza.pl

10 Responses to Były ekstraklasowiec Marcin Truszkowski rozpoczął treningi z Siarką

  1. King Odpowiedz

    8 stycznia 2013 at 16:51

    Truszkowski? On siedzial za narkotyki!!! Ale zawodnikow sciagaja

  2. FORNALIK Odpowiedz

    8 stycznia 2013 at 19:17

    Został uniewinniony więc nie wprowadzaj ludzi w błąd!

  3. Smuda Odpowiedz

    8 stycznia 2013 at 20:50

    Wielu siedziało w aresztach i zostało później uniewinnionych więc bez przesady. Oby piłkarsko dobrze się zaprezentował i podpisał kontrakt. Doświadczenia mu nie brakuje.

  4. Engel Odpowiedz

    9 stycznia 2013 at 00:03

    Tak bez powodu nie siedzial…

  5. Leo Odpowiedz

    9 stycznia 2013 at 00:27

    Tak bez powodu go nie uniewinnili…

    • sektorA Odpowiedz

      24 lutego 2013 at 12:56

      uniewinnili go bo koleś który go pomawiał wycofał zeznania, ale swoje zrobił Pan Marcin. Wiem, bo mi też wisi pieniądz. I swoje widziałem na wspólnych z nim imprezach ;)

  6. look Odpowiedz

    9 stycznia 2013 at 10:20

    jak go uniewinnili a nie umorzyli to sporą kasę zarobi a nawiasem mówiac na podstawie gadki szwagra nie siedzi się rok w pierdlu. co teraz szwagier poszedł siedzieć za skłądanie fałszywych zeznań? Pewnie nie bo coś było na rzeczy…Kupiec też skazany z korupcję. Ciekawe towarzystwo.

  7. Piechniczek Odpowiedz

    9 stycznia 2013 at 15:52

    Jak taki dobry piłkarsko i niewinny…:-) to dlaczego gra po 3 ligach…??? I nie interesuja sie nim lepsze kluby…??? hehe

  8. siarkoholik Odpowiedz

    9 stycznia 2013 at 20:05

    kto jest swiety niech rzuci kamieniem…. w tych czsach latwo trafic do puchy “za darmo”.

  9. wacek Odpowiedz

    10 stycznia 2013 at 18:40

    Gdyby za alkohol wsadzali to paki to wszyscy byscie siedzieli mądrale wiec darujcie sobie tą nagonke na chłopaka bo to żenujące