Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Członkowie “Złotej Siarki” i ONR złożyli hołd Władysławowi “Jędrusiowi” Jasińskiemu

Styczeń 10, 2013 7:35 PM

W środę 9 stycznia z inicjatywy członków Stowarzyszenia “Złota Siarka” oraz członków Brygady Tarnobrzeskiej Obozu Narodowo Radykalnego odbyła się manifestacja upamiętniająca 70 rocznicę śmierci Władysława Jasińskiego pseudonim „Jędruś”, twórcy i dowódcy podziemnej organizacji „Jędrusie”, która walczyła z Niemcami podczas II wojny światowej.

Zebrana pod pomnikiem „Jędrusiów” na Placu 1000-lecia około 60 osobowa grupa,  wysłuchała prezentacji postaci Władysława Jasińskiego wygłoszonej przez Wojciecha Doktora, prezesa SSPN, a następnie uczcili Jego pamięć minutą ciszy. Manifestację zakończyło odśpiewanie hymnu narodowego.

foto: ONR Tarnobrzeg

7 Responses to Członkowie “Złotej Siarki” i ONR złożyli hołd Władysławowi “Jędrusiowi” Jasińskiemu

  1. prof. x Odpowiedz

    11 stycznia 2013 at 14:18

    Banda idiotów z tbg z kilkoma wioskowymi głupkami z okolicznych miejscowości!!!!!

  2. Aron Odpowiedz

    11 stycznia 2013 at 15:07

    Idiota Ciebie robił cwelu

    • prof. x Odpowiedz

      12 stycznia 2013 at 14:52

      A ciebie łysa parówo robił “Inteligent” z obrzezaną główką!!!

  3. Aron Odpowiedz

    12 stycznia 2013 at 18:22

    Parówą to Ty jesteś na pewno policyjną, twardy jesteś na internecie a w rzeczywistości nikomu z obecnych na zdjęciu byś nie powiedział tego co napisałeś. Dobrze że masz internet i jesteś anonimowym twardzielem

  4. wacek Odpowiedz

    13 stycznia 2013 at 01:51

    CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!

    Je*ać przygłupów typu prof.x. Gdyby nie bohaterowie typu Jędruś ten baran sadziłby durne posty w necie po niemiecku lub rusku.

  5. Thor Odpowiedz

    13 stycznia 2013 at 12:31

    Banner z napisem tarnobrzescy nacjonalisci – trzeba byc już dobrze porąbanym – jeszcze tarnobrzescy patrioci bym przebolał ale to wyglada jak jakaś popierdółka bojówki faszystowskiej. Zresztą pewnie o to tym biednym, zakomplesionym chłopcom chodzi.
    Litość bierze…

    • :k Odpowiedz

      13 stycznia 2013 at 21:31

      Kompleksy to masz ty i do tego żyjesz i bredzisz stereotypem. To dopiero litość bierze.