Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

XXI Finał WOŚP w Łoniowie i Koprzywnicy (zdjęcia)

Styczeń 16, 2013 4:12 PM

Kolejny raz orkiestra WOŚP-u zagrała w gminie Łoniów i w Koprzywnicy. Na terenie gminy Łoniów kwestowało 25 wolontariuszy zaś w Koprzywicy 10.

Organizatorem akcji w Łoniowie był Zespół Szkół z Łoniowa i Sulisławic a koordynatorem przedsięwzięcia była pedagog Anna Kubicka. Mimo mrozu wolontariusze przez większą część niedzieli pojawiali się w różnych miejscach, kwestując na rzecz noworodków i seniorów. Dzięki zbiórce przeprowadzonej w na terenie gminy udało się zebrać 8027,51 zł, podobnie jak w roku ubiegłym. Nad pracą wolontariuszy w Koprzywnicy czuwał Michał Sarzyński. Dzięki pracy wolontariuszy z różnych miejscowości udało się zebrać 5280.52 zł, mniej niż w poprzednim roku ale jak zapowiadali uczestnicy, za rok z pewnością będzie lepiej.
Na zakończenie XXI Finału WOŚP odbyła się zabawa połączona z licytacjami, którą zakończyło „światełko do nieba”, w Sulisławicach przy Centrum Spotkań Wiejskich, w Koprzywnicy zaś przy Domu Kultury.

Organizatorzy pragną podziękować wolontariuszom, ich opiekunom, sponsorom i wszystkim ludziom którzy wsparli WOŚP.

info&foto: Piotr Chmiel

więcej zdjęć: www.lonow.pl oraz http://www.facebook.com/WOSP.KOPRZYWNICA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>