Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Byki wygrywają z Paragrafem – wyniki 14 kolejki Sandomierskiej Ligi Futsalu

Styczeń 22, 2013 8:53 PM

W meczu na szczycie pierwszej ligi, lider rozgrywek zespół Sandomierskich Byków pokonał wicelidera – Paragraf Tares Motors 2:0. Mecze 14 kolejki Sandomierskiej Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozegrane zostały w miniony poniedziałek.

Wyniki spotkań

I Liga

CC Motor Sandomierskie Byki – Paragraf Tares Motors 2:0 (0:0)
(A.Niziałek, P.Maruszak)
Automotive – S.C.K. 1:4 (0:0)
(M.Dąda – M.Białkowski 2, G.Pawelczyk, A.Święcicki)
Argus – Diesel Service Sporting 2:0 (0:0)
(Z.Chorab, K.Adamczak)
Z.N.P. – Torpeda 1:2 (0:0)
(P.Machaj – D.Stefański, M.Szyszkowski)

KLASYFIKACJA PO 14 KOLEJKACH

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 14 KOLEJKACH

 

l.p.

zawodnik

drużyna

 gole

1

P.Stępień

Paragraf Tares Motor

18

2

A.Święcicki

S.C.K.

10

3

Z.Jurek

Z.N.P.

9

4

P.Machaj

Z.N.P.

9

5

R.Bakalarski

Automotive

9

6

M.Białkowski

S.C.K.

9

7

Ł.Mazur

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

8

8

M.Szyszkowski

Torpeda

8

9

A.Chruściel

Argus

8

10

M.Dąda

Automotive

7

11

G.Pawelczyk

S.C.K.

7

12

M.Gajda

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

6

13

G.Kisielewski

Paragraf Tares Motor

6

14

M.Szypuła

Torpeda

6

15

Z.Chorab

Argus

5

16

K.Dziedzic

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

4

17

A.Niziałek

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

4

18

R.Jachowski

Z.N.P.

4

19

P.Drąg

Torpeda

4

20

D.Stefański

Torpeda

4

21

R.Balmas

Argus

4

22

K.Musiał

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

3

23

P.Sadok

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

3

24

M.Stasiak

Paragraf Tares Motor

3

25

W.Abram

S.C.K.

3

26

P.Chojnacki

S.C.K.

3

27

M.Szyszkowski

Torpeda

3

28

M.Feledyn

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

2

29

P.Maruszak

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

2

30

W.Pierzchała

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

2

31

J.Jochaniak

Paragraf Tares Motor

2

32

P.Sabat

Paragraf Tares Motor

2

33

T.Chmiel

Z.N.P.

2

34

A.Partyka

Z.N.P.

2

35

A.Węgrzynowski

Z.N.P.

2

36

J.Banaś

Automotive

2

37

R.Bodura

Automotive

2

38

P.Kołodziej

S.C.K.

2

39

J.Koczot

Torpeda

2

40

M.Krasowski

Torpeda

2

41

T.Chrząszcz

Diesel Sernice Sporting

2

42

G.Dynkowski

Diesel Sernice Sporting

2

43

T.Sieroń

Diesel Sernice Sporting

2

44

W.Bosak

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

1

45

M.Ziółek

CC Motor Sandomierskie ”Byki”

1

46

M.Pietrykowski

Paragraf Tares Motor

1

47

W.Serafin

Paragraf Tares Motor

1

48

W.Wroczek

Z.N.P.

1

49

K.Chmiel

Automotive

1

50

M.Chmielewski

Automotive

1

51

J.Dziedzic

Automotive

1

52

G.Kędzierski

Automotive

1

53

I.Kontov

Automotive

1

54

G.Wryk

S.C.K.

1

55

Ł.Groch

Torpeda

1

56

Ł.Kubrak

Torpeda

1

57

W.Mrozik

Torpeda

1

58

K.Admczak

Argus

1

59

M.Tworek

Argus

1

60

P.Kutek

Argus

1

61

P.Bernaś

Diesel Sernice Sporting

1

62

K.Pracuła

Diesel Sernice Sporting

1

63

K.Rosowicz

Diesel Sernice Sporting

1

64

D.Wiśniewski

Diesel Sernice Sporting

1

 

II Liga

TPP Karpaciarze Mocni ! – Drink Team 3:4 (0:2)
(M.Grabowski, D.Zieliński, K.Krupa – G.Gospodarczyk 2, M.Urbaniak, Ł.Przyłucki)
Betony 40 % -– Old Boys 2:2 (1:0)
(Sz.Wójtowicz, M.Korczak – T.Kwitek, W.Stępień)
Automotive II – Thunder 1:6 (1:2)
(M.Berbeś – G.Dzieciuch 2, T.Opala 2, M.Jaworski, W.Obrębski)
W.S.D. – Sky Boys 4:1 (0:0)
(M.Tkacz 2, D.Szypuła, B.Wilk – A.Skowron)
Blues – Zakład Energetyczny 1:3 (0:1)
( W.Jarosz – Dawid Żurek 2, T.Ulok)

KLASYFIKACJA PO 14 KOLEJKACH

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 14 KOLEJKACH

 

lp.

zawodnik

drużyna

 gole

1

 T.Kwitek

Old Boys

19

2

 M.Berbeś

Automotive II

16

3

A.Przewłocki

Old Boys

13

4

 T.Ulok

Zak.Energetyczny

13

5

 P.Lorens

Thunder

11

6

 K.Adamczak

Betony 40%

10

7

 G.Gospodarczyk

Drink Team

10

8

 Ł.Przyłucki

Drink Team

10

9

 D.Gudz

TPP Karpaciarze Mocni !

9

10

 M.Urbaniak

Drink Team

9

11

 Sz.Wójtowicz

Betony 40%

8

12

 S.Zych

Betony 40%

8

13

 B.Wilk

W.S.D.

8

14

 T.Opala

Thunder

8

15

 W.Jarosz

Blues

8

16

 A.Skowron

Sky Boys

7

17

 T.Węglarz

Sky Boys

7

18

 K.Dziurdź

W.S.D.

6

19

 P.Chrzanowski

Sky Boys

6

20

 A.Dzieciuch

Thunder

6

21

 M.Jaworski

Thunder

6

22

  K.Jaciubek

Blues

6

23

 M.Korczak

Betony 40%

5

24

S.Sieroń

Automotive II

5

25

M.Tkacz

W.S.D.

5

26

 Darek Żurek

Zak.Energetyczny

5

27

W.Stępień

Old Boys

4

28

 M.Wnuk

Betony 40%

4

29

 R.Chojnacki

Automotive II

4

30

R.Marzec

Automotive II

4

31

Dawid Żurek

Zak.Energetyczny

4

32

G.Dzieciuch

Thunder

4

33

P.Głowacki

Blues

4

34

D.Peda

Old Boys

3

35

Z.Polit

Old Boys

3

36

 G.Michas

Betony 40%

3

37

P.Cieśla

W.S.D.

3

38

W.Obrębski

Thunder

3

39

J.Dziewit

 TPP Karpaciarze Mocni !

3

40

S.Rolek

TPP Karpaciarze Mocni !

3

41

 K.Szczepanek

 TPP Karpaciarze Mocni !

3

42

 D.Zieliński

TPP Karpaciarze Mocni !

3

43

 M.Brzozowski

Blues

3

44

R.Muciek

Betony 40%

2

45

 P.Chorab

Automotive II

2

46

M.Gorczyca

Automotive II

2

47 D.Szypuła

W.S.D.

2

48

K.Ozga

 Zak.Energetyczny

2

49

 M.Dybus

Sky Boys

2

50

 M.Mierzejewski

Sky Boys

2

51

 T.Wiśniewski

Drink Team

2

52

M.Grabowski

 TPP Karpaciarze Mocni !

2

53

H.Gudz

TPP Karpaciarze Mocni !

2

54

K.Krupa

TPP Karpaciarze Mocni !

2

55

A.Jeżak

Old Boys

1

56

M.Marzec

Old Boys

1

57

G.Kawalec

Old Boys

1

58

J.Prokop

Automotive II

1

59

P.Dobrowolski

W.S.D.

1

60

P.Przysucha

W.S.D.

1

61

G.Słodkowski

W.S.D.

1

62

 W.Tworek

W.S.D.

1

63

 T.Zych

W.S.D.

1

64

P.Feledyn

 Zak.Energetyczny

1

65

 G.Grębowiec

 Zak.Energetyczny

1

66

 P.Grębowiec

Sky Boys

1

67

W.Gronek

Sky Boys

1

68

 K.Olszowy

Sky Boys

1

69

A.Kubica

Thunder

1

70

M.Szklarski

Thunder

1

71

K.Wojtaszkiewicz

Thunder

1

72

M.Gospodarczyk

Drink Team

1

73

 G.Murek

 TPP Karpaciarze Mocni !

1

74

K.Górczyński

Blues

1

75

W.Wilk

Blues

1

 

Zaplanowane na 28 stycznia 2013 rozgrywki ligowe nie zostaną rozegrane.
Powodem zmiany w terminarzu będą przygotowania do XXII Spotkania Sadowniczego, które odbędą się w dniach 30-31 luty 2012 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu.W dniach 28.01 (poniedziałek) – 31.01 (czwartek) hala sportowa będzie NIECZYNNA

info: Futsal Sandomierz

One Response to Byki wygrywają z Paragrafem – wyniki 14 kolejki Sandomierskiej Ligi Futsalu

  1. Zenon Odpowiedz

    22 stycznia 2013 at 21:23

    No to chyba nie ma wątpliwości kto w tym roku rządzi :) Gratulacje dla całej drużyny Byków, którzy potwierdzili swoją dominację nie tylko w Tarnobrzegu, ale i również na hali w Sandomierzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>