Drużyna z Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży zwycięża w Turnieju Piłki Nożnej (fotoreportaż)

Drużyna Gimnazjum nr 2 Tarnobrzeg GOSSM–I zwyciężyła w rozegranym w miniony poniedziałek Turnieju Piłki Nożnej. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Gimnazjum nr 2 w Nowej Dębie, trzecie zaś drugi zespół z Gimnazjum nr 2.

W zawodach uczestniczyło siedem zespołów, z Tarnobrzega, Nowej Dęby, Chmielowa, Grębowa i Ślęzaków. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zespoły które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach awansowały do półfinałów. W finale zespół Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu GOSSM-I zwyciężył 1:0 Gimnazjum nr 2 Nowa Dęba. W meczu o trzecie miejsce GOSSM II pokonało Gimnazjum Chmielów 2:0. W meczu o piąte miejsce Gimnazjum nr 1 Nowa Dęba wygrało 3:1 z Gimnazjum w Grębowie.
Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu, dyplomy, a trzy najlepsze zespoły zdobyły puchary. Oprócz nagród drużynowych przyznano trzy wyróżnienia indywidualne. Królem strzelców turnieju został MAREK CHOJNACKI z drużyny GOSSM-I, który strzelił 8 goli, najlepszym bramkarzem DAWID OLECH z ekipy Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie, natomiast za najlepszego zawodnika uznano KACPRA PANKA z GOSSM-II.

Wyniki: GRUPA I
Gimnazjum nr 2 Tarnobrzeg GOSSM–I – Gimnazjum Ślęzaki 4:0
Gimnazjum nr 1 Nowa Dęba – Gimnazjum Chmielów 0:1
Gimnazjum nr 2 Tarnobrzeg GOSSM–I – Gimnazjum nr 1 Nowa Dęba 3:2
Gimnazjum Ślęzaki – Gimnazjum Chmielów 0:1
Gimnazjum nr 2 Tarnobrzeg GOSSM–I – Gimnazjum Chmielów 3:0
Gimnazjum Ślęzaki – Gimnazjum nr 1 Nowa Dęba 0:4