Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Po kłótni z dziewczyną wybił szybę w lokalu

Luty 20, 2013 11:50 AM

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę wybicia szyby w jednym z lokali gastronomicznych. Wandalem okazał się 19-letni mężczyzna.

Wczoraj, po godz. 20, przechodzący w rejonie placu Bartosza Głowackiego tarnobrzeżanin usłyszał dźwięk tłuczonego szkła, o tym zdarzeniu poinformował patrol Policji. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce. W jednej z restauracji zobaczyli wybitą szybę. Przy leżących odłamach szkła widoczne były świeże ślady krwi.

Mundurowi przeszukując przyległy teren, zauważyli młodego mężczyznę w towarzystwie dziewczyny, para ta szybkim krokiem oddalała się w kierunku pobliskiego osiedla Centrum. Policjanci ruszyli w pościg. Po chwili zatrzymali te osoby. Okazali się nimi tarnobrzeżanie,19-letni mężczyzna i 17-letnia dziewczyna. Chłopak miał ranę ciętą ręki. Policjanci udzielili mężczyźnie pomocy zakładając mu opatrunek.

Podczas ustalania okoliczności zdarzenia mężczyzna przyznał się do wybicia szyby. Jak tłumaczył, przed zdarzeniem pokłócił się ze swoją dziewczyną, gdy przechodził obok restauracji pod wpływem emocji pięścią wybił jedną z szyb. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut zniszczenia mienia.

Sprawą 19 -latka zajmie się sąd. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: Policja

9 Responses to Tarnobrzeg: Po kłótni z dziewczyną wybił szybę w lokalu

  1. Malmsteen Odpowiedz

    20 lutego 2013 at 20:18

    “Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5″ – ?????????? !!!!!!!!!!!!!

  2. ZOMO-wiec Poeta Odpowiedz

    20 lutego 2013 at 20:24

    Czyli, jak Wysoki Sąd będzie bardzo upierdliwy, za wybicie pięciu sztuk szyb można dostać tyle, ile za morderstwo. Śmiać się, czy płakać? Poradźcie.

  3. Szeryf Odpowiedz

    20 lutego 2013 at 22:04

    Widełki są mocne, być może kodeks za szczególną demolkę przewiduje 5 lat a przy okazji ten wybryk podchodzi pod ten paragraf.

  4. spoko Odpowiedz

    20 lutego 2013 at 22:28

    BO TO ZŁA KOBIETA BYŁA ;D

  5. mich Odpowiedz

    21 lutego 2013 at 15:15

    do Zomowca Poety: zamiast pisac pierdoly, to kodeks karny do reki. tam jest ladnie wszystko napisane.

  6. ZOMO-wiec Poeta Odpowiedz

    21 lutego 2013 at 18:34

    Do mich: dziękuję że wskazałeś mi właściwą drogę, i co w tej sytuacji czynić należy. Rzeczywiście, tam wszystko ładnie jest napisane. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie rozumiesz żartu. Trudno.

  7. vertigo Odpowiedz

    22 lutego 2013 at 08:36

    może mu nie chciała dać a chłopak zamiast sobie sam zrobić dobrze wolał rozładować się na szybie? w sumie lepiej na szybie niż na niewinnym pierwszym lepszym przechodniu, który nawinie się pod rękę.

  8. aaa Odpowiedz

    22 lutego 2013 at 19:44

    pokaleczył się chłopak i jeszcze zapłaci za szkody i dostanie karę – wszystko przez babę, ehhh te kobitki :)

  9. aaa Odpowiedz

    1 marca 2013 at 20:49

    az smiac sie chce za popełnione przestepstwo grozi kara do 5 lat niedlugo wyjdziemy na ulice po 22 i bedziemy za to karani wiezieniem :)